Spojte se s námi


Bojové sporty

Z UFC do fotbalu! Khabib podepsal smlouvu s ruským fotbalovým týmem

Bývalý šampion UFC Khabib Nurmagomedov se rozhodl změnit kariéru a nově bude místo do soupeřů kopat do míče. Smlouvu podepsal v ruském týmu z třetí ligy FC Legion Dynamo.

Publikováno

dne

Bývalý šampion UFC Khabib Nurmagomedov se rozhodl změnit kariéru a nově bude místo do soupeřů kopat do míče. Smlouvu podepsal v ruském týmu z třetí ligy FC Legion Dynamo.

Khabib ukončil svou kariéru s perfektním skóre 29-0 na UFC 254, kde přemohl Justina Gaethjeho. Ačkoliv se prezident UFC Dana White snažil ruského šampiona přemluvit k návratu za každou cenu, úspěšný nebyl.

32letý bojovník splnil slib, který dal své matce, že už nebude znovu bojovat a vydal se tak jinou sportovní cestou. K fotbalu ho to táhne od dětství, dle svých slov je velkým fanouškem Realu Madrid, osobně se zná i s Cristianem Ronaldem.

O svém záměru informoval už v lednu na svém Twitteru. „Připravuji se na svůj fotbalový debut. Jsem volný hráč a jsem připravený na vaše nabídky,“ oznámil tehdy Khabib.

A tak se domluvil s Dynamem Legion. Tým pocházející z Machačkaly hraje třetí nejvyšší ruskou soutěž a získal pořádnou posilu. Minimálně marketingově.

Klub sdílel fotku prezidenta klubu, jak si podává ruku s ruským zápasníkem a v oficiálním prohlášení dodal: „Velká bitva čeká náš Legion, v klubu tak potřebujeme velké bojovníky.“

Bude Khabib pro svůj nový celek posilou?

Zdroj: FC Legion Dynamo, ESPN MMA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.