Spojte se s námi


Bundesliga

Vzpoura v šatně Bayernu, za odchod Ancelottiho může pět hráčů

Publikováno

dne

Prezident německého fotbalového klubu Bayern Mnichov Uli Hoeness vyhlásil, že nedávno odvolaný Carlo Ancelotti neměl u některých hráčů „Die Roten“ na růžích ustláno.

Pětašedesátiletý mistr světa z roku 1974 dokonce připustil, že pár členů hráčského kádru vedlo proti Italovi vzpouru. „Proti Ancelottimu bylo pět hráčů,“ prohlásil Hoeness pro web sport1.de, ale jména již neuvedl.

 

Ancelotti je přitom ve fotbalových kruzích a zejména mezi hráči dost oblíbený a měl pověst kouče, který uměl ukočírovat i ty největší hvězdy.

Ancelottiho odvolali minulý čtvrtek po prohře Bavorů 0:3 v Lize Mistrů na hřišti Paříže St. Germain. Dočasným vedením mužstva pověřili 40-letého dosavadního asistenta Willyho Sagnola.

Pětašedesátiletý italský trenér převzal tým Bayernu po Pepovi Guardiolovi před začátkem sezóny 2016/2017 a získal s ním ihned domácí titul.

V Německém poháru vypadlo mnichovské mužstvo v semifinále s Borussií Dortmund a v LM skončilo ve čtvrtfinále, když ho vyřadil pozdější šampion Real Madrid. Ancelotti měl původně smlouvu do léta 2019.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.