Spojte se s námi


Chance Liga

Vyrazí Kalvach za svým prvním zahraničním angažmá do Ruska? Zájem o plzeňského záložníka projevuje CSKA

Záložník Lukáš Kalvach patří ke klíčovým hráčům Viktorie Plzeň, jehož si přivedl do Štruncových sadů ještě Pavel Vrba. Ani slovenský trenér Adrián Guľa si neumí představit plzeňskou sestavu bez odchovance Sigmy Olomouc. Měl nad tím ale začít přemýšlet.

Publikováno

dne

Záložník Lukáš Kalvach patří ke klíčovým hráčům Viktorie Plzeň, jehož si přivedl do Štruncových sadů ještě Pavel Vrba. Ani slovenský trenér Adrián Guľa si neumí představit plzeňskou sestavu bez odchovance Sigmy Olomouc. Měl by nad tím ale začít přemýšlet.

Lukáš Kalvach: Je škoda, že jsme neměli více šancí, ale jsem rád za svůj  třetí gól | FC VIKTORIA Plzeň
Zdroj: fcviktoria.cz

V létě se spekulovalo o zájmu německého Werderu Brémy a ruského Dynama Moskva. A zájem z Ruska o Kalvacha je tu znovu, ale tentokrát z CSKA. Vyrazí Kalvach za svým prvním zahraničním angažmá do Ruska?

Ruský celek CSKA Moskva by rád získal v zimním přestupovém období defenzivního záložníka, který by pomohl moskevskému celku v boji o mistrovský titul.

První volba, kterou byl izraelský záložník Neta Lavi, padla. Vedení Maccabi Haifa nechce slyšet o odchodu svého klíčové hráče a zájem moskevského celku okamžitě zarazilo.

Dalším adeptem byl záložník Rapidu Víděn Dejan Ljubičić. Ten se bohužel v listopadu vážně zranil a zájem CSKA opadl.

Nejžhavějšími kandidáty na přestup do ruské metropole jsou momentálně maďarský záložník Ádam Nagy z Bristolu City a právě plzeňský Lukáš Kalvach.

Pětadvacetiletý Kalvach patří mezi nejlepší záložníky ve Fortuna lize a zasloužil by si zahraniční angažmá. Přestup do Ruska by mu zajisté doporučil i Alex Král, který nastupuje za Spartak Moskva.

CSKA Moskva patří mezi nejúspěšnější ruské celky, který pravidelně hraje evropské poháry. Kalvach by se v dresu CSKA mohl ukázat a mohla by to pro něj být přestupní stanice do většího klubu, jako v minulosti pro Jiřího Jarošíka.

Zdroj: metaratings.ru

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.