Spojte se s námi


Fotbal

Vyjádření Levante: López tvrdil, že se mohli vracet domů s bodem, ex-barcelonista Rochina chválil Fatiho

Publikováno

dne

Abychom měli pozápasový servis k duelu Barcelony s Levante, který v neděli skončil výhrou Katalánců 2:1, kompletní, přinášíme vám i komentáře z druhé strany barikády. Trenér Les Granotes Paco López hovořil o odvaze svého výběru, zatímco autor kontaktní branky z nastaveného času Rubén Rochina, jenž má barcelonskou minulost, vysekl pochvalu druhému střelci branek v ten večer.

Paco López

Je pravdou, že jde o naší 4. porážku v řadě, ale je třeba věnovat pozornost i něčemu jinému. Letošní ligová sezona je velice vyrovnaná a pokud přijdou dvě nebo tři výhry za sebou, bude se na to vše nahlížet z jiné perspektivy. Přijeli jsme na obtížný terén a hráli velmi odvážně proti tak náročnému soupeři. Až do inkasování první branky jsme netrpěli a pak o sobě začali pochybovat. To se nám podařilo vymazat v přestávce.

Ve druhém poločase jsme věřili až do samého konce. V prvním dějství zápasu jsme dobře nevyužívali presink a kvůli tomu i hodně běhali. Před těmito čtyřmi zápasy jsme měli i jiné šance, ale vždy jsme zůstali při zemi. Při pohledu na to, jak dnes (vyjádření proběhla v neděli, pozn. přek.) tento tým zahrál, jsem optimistou. Tento tým se nikdy nevzdává a ačkoliv bude zbytek ročníku velmi těžký, mým hráčům věřím.

Rubén Rochina

Tým byl velmi dobrým soupeřem. Barcelona vždy po svém protivníkovi vyžaduje hodně a my se snažili aplikovat vysoký presink celých 90 minut. Není to však snadné, kor když proti vám stojí někdo, kdo má vysoké držení míče. To je něco, co ten druhý tým unavuje. Ve druhém poločase jsme měli své šance. Je škoda, že jsem se ve své šanci netrefil.

Míč byl příliš vysoko a já se jej snažil zakončit. Měli jsme příležitosti a to dokonce i po brance. Ze zápasu si odneseme tu dovedenou práci z druhého dějství. Fati pak ukázal, jak skvělým hráčem je a jak vyzrálým je na svůj věk. Je samozřejmě snazší, když hrajete s nejlepšími na světě. Uvidíme, jaký bude jeho fotbalový vývoj.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.