Výborní Souček s Coufalem! Tentokrát skolili Leicester

Tomáš Souček s Vladimírem Coufalem opět svými výkony příznivce West Hamu potěšili. Na vítězství s Leicesterem se podíleli obří měrou, oba dva si připsali gólovou asistenci. Díky tomu Hammers nad Foxes zvítězili 3:2.

Zdroj: West Ham United

Neuvěřitelné! Sen se pomalu stává skutečností. Oba čeští reprezentanti táhnou West Ham pomalu ale jistě do pohárové Evropy. Nyní to dokonce vypadá na úspěšnou kvalifikaci do milionové Ligy mistrů.

Kromě toho, že Coufal i Souček odehráli plnou zápasovou minutáž, tak si oba dva připsali i gólovou asistenci.

Osmadvacetiletý pravý bek West Hamu se do statistik utkání zapsal již ve 29. minutě. Svým centrem našel na hranici pokutového území Jesseho Lingarda, který se střelou z voleje nemýlil a otevřel tak skóre zápasu.

Gólová asistence přišla po změně stran i z kopaček Tomáše Součka. Ten byl sice v první půli odměněn žlutou kartou, po změně stran si ale na svůj účet připsal další kanadský bod.

Hned v úvodu druhé pětačtyřicetiminutovky našel svou přihrávkou Jarroda Bowena, který z hranice malého vápna neměl problém překonat bezmocného Kaspera Schmeichela.

Hammers utkání s favorizovaným Leicesterem zvládli, díky vítězství 3:2 se mu přiblížil na rozdíl pouhého jednoho bodu.

Zdroj: Premier Sport