Spojte se s námi


Chance Liga

Viktoria Plzeň bude proti Baníku postrádat dva stopery. Kdo je nahradí?

Viktorii Plzeň čeká těžké rozhodování. Při absenci dvou stoperů musí trenérský tým pětinásobného mistra české ligy vymyslet, jak díru v obraně zacelí.

Publikováno

dne

Viktorii Plzeň čeká těžké rozhodování. Při absenci dvou stoperů musí trenérský tým pětinásobného mistra české ligy vymyslet, jak díru v obraně zacelí.

Před venkovním zápasem s Baníkem Ostrava čeká trenéry Viktorie Plzeň dlouhé a složité rozhodování. K dispozici totiž mají jen jednoho stopera a to Lukáše Hejdu.

Luděk Pernica stále pyká za trest, který mu byl udělen na Slavii, a Filip Kaša obdržel červenou kartu v domácím utkání s Olomoucí. Jaké jsou tedy alternativy na tuto pozici?

Běžně se povolává čtvrtý stoper. Tím je v Plzni Václav Míka, ten od dubna laboruje se zraněním.

Na středním obránci dříve hrával také Radim Řezník, tomu trest za červenou kartu vyprší až v prosinci.

Kdyby nebylo jednozápasové stopky za čtyři žluté karty, mohl být Lukáš Kalvach klíčem k tomuto zapeklitému problému. Zápas s Olomoucí odehrál z velké části na stoperu právě on.

Z obránců zbývá pouze Milan Havel a Matěj Hybš. Ani jeden z nich ale není na tuto pozici stavěný. S dvoumetrovým útočníkem Baníku Almásim by měli ve vzduchu problémy.

Ze záložníků by mohl zaskočit defenzivně laděný Janošek nebo čerstvě uzdravený Ndiaye. Ve hře je ale také zakomponování hráče z B-týmu.

Zde je na výběr ze dvou jmen. A to z čerstvě uzdraveného Adama Čiháka, který má za sebou čtyři sezóny ve druhé lize, a z Dominika Fišera, který je stálicí v druhém týmu Viktorie Plzeň.

Zdroj: FC Viktoria Plzeň

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.