Spojte se s námi


Bojové sporty

Vémola: Chci se stát součástí Oktagonu v jiné roli. Jestli budu někdy zápasit znovu, tak jedině v trilogii s Attilou

Karlos Vémola má za sebou poslední zápas MMA kariéry. Tedy alespoň prozatím. V Odvetě století dokázal uškrtit Attilu Végha a může si užívat zasloužené ovace. Po turnaji o svém konci promluvil a nastínil, čím by se mohl živit.

Publikováno

dne

Karlos Vémola má za sebou poslední zápas MMA kariéry. Tedy alespoň prozatím. V Odvetě století dokázal uškrtit Attilu Végha a může si užívat zasloužené ovace. Po turnaji o svém konci promluvil a nastínil, čím by se mohl živit.

Terminátor Vémola končí vítězně. Kontroverzní MMA bojovník zvládl odvetu s Attilou Véghem a takový konec kariéry mu musí přát i ti, kteří jej v lásce nemají.

Souboj s Attilou byl navíc titulový, takže je Vémola stále šampionem Oktagonu v polotěžké váze. Na poturnajové tiskové konferenci se ke konci vyjádřil a nastínil svou budoucnost.

Vémola o konci kariéry

„Končit se mi asi bude špatně, ale do Oktagonu jsem přišel jako šampion a jsem vděčný, že odejdu jako šampion. Kdybych chtěl zůstat u všech met, kterých bude Oktagon dosahovat, musel bych tu být do 60 let, protože Oktagon roste neuvěřitelně.

Můžu celému týmu jen pogratulovat… Všichni vidí, že to je krásný, ale Palo s Ondřejem se celý týden nevyspali. Německo je další meta, ale myslím, že tím Oktagon určitě nekončí, sky is the limit,“ řekl Vémola, který byl z turnaje v Edenu viditelně nadšený.

Konec kariéry je tu a pochopitelně se mluví o tom, co Vémola bude dělat v budoucnu. Stále se bude pohybovat ve světě showbusinessu i sociálních sítí, ale rád by zůstal v Oktagonu v jiné roli.

„Po tomhle gala si s Ondrou sedneme a budeme chtít, abych se stal nějakou součástí Oktagonu. Nevím jak, ale o takový gala (Frankfurt) nechci přijít… Nějakou součástí bych chtěl určitě být, už asi ne jako bojovník…

Peru se s tim přes 30 let, nehledě na to, že Sparta bude budovat největší stadion v republice asi 10 let, nechci čekat 10 let, abych zápasil na Strahově, uvidíme, co vymyslíme… Odchod jsem oznámil, myslím to vážně.

Vše, co jsme si s Oktagonem dali do hlavy, jsme dokázali. Jestli budu někdy zápasit znovu, to je v rukách Ondry a Attily. Jestli budu někdy zápasit znova, tak jedině v trilogii s Attilou,“ zakončila legenda bojových sportů u nás.

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.