Spojte se s námi


Ostatní

Vánoční příběh se šťastným koncem? Galatasaray zachraňuje bývalého hráče

Publikováno

dne

Po tom, jak bývalá hvězda Arsenalu a Galatasaraye Istanbul, zveřejnila na Vánoce svůj příběh pomocnou ruku se jí rozhodl podat turecký klub.

„V mojí těžké situaci jsem přemýšlel i o sebevraždě. Chci, aby mi Bůh pomohl. Jenom on dokáže dostat ty myšlenky z mojí hlavy,“ citoval 34-letého obránce Emmanuela Ebouea internetový portál sport1.de.

Když se manažer istanbulského mužstva Fatih Terim přečetl slova svého bývalého hráče okamžitě konal a nabídl mu místo asistenta trenéra u fotbalistů do 14 let.

Eboue řekl Daily Mirror, že ztratil všechno po tom, co se rozvedl se svojí ženou, která se starala o finance. Bývalému reprezentantovi Pobřeží Slonoviny zůstal jenom dům na severu Londýna, ale ten se stal předmětem exekuce.

„Slyšeli jsme o Emmanuelově situaci a uděláme všechno pro to, abychom mu pomohli z této těžké situace,“ řekl Terim pro portál Sport Illustrated. Galatasaray dokonce odstartoval kampaň na pomoc bývalým spoluhráčům s problémy s legendami klubu Hasanem Sasem a Necatiom Ateşom.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.