Spojte se s námi


Chance Liga

V Plzni začala zimní příprava, do které se zapojili navrátilci z hostování a hráči z B týmu

Tým Viktorie Plzeň v neděli 3. ledna zahájil zimní přípravu. V tréninkovém areálu v Luční ulici bylo oproti podzimní části vidět několik nových hráčů jako Pavel Šulc, Lukáš Matějka.

Publikováno

dne

Tým Viktorie Plzeň v neděli 3. ledna zahájil zimní přípravu. V tréninkovém areálu v Luční ulici bylo oproti podzimní části vidět několik nových hráčů jako Pavel Šulc, Lukáš Matějka, Josef Koželuh a Václav Míka. Plzeň také hlásí první přestup do týmu v podobě Jindřicha Staňka, na kterého využila opci.

Zdroj: twitter Viktorie Plzeň

Viktoria Plzeň zahájila zimní přípravu 3. ledna. Většinu přípravy stráví plzeňský tým v tréninkovém areálu v Luční ulici.

Jediný přípravný zápas má Plzeň na programu v sobotu 9. ledna s Hradcem Králové. První ligový zápas má pak Viktoria odehrát 17. ledna v Příbrami.

Do přípravy má Adrian Guľa k dispozici také Lukáše Matějku a Pavla Šulce, kteří se vracejí z hostování z Českých Budějovic.

Oba hráče v podzimní části trápila zranění, proto Šulc nastoupil pouze do 4 ligových zápasů a Matějka do 7 zápasů. Oba vstřelili v dresu Českých Budějovic 1 gól.

Plzeňská Viktoria si vytáhla do přípravy 2 obránce z B-týmu, a to 20letého Václava Míku a 18letého Josefa Koželuha.

Plzeň také využila opci na brankáře Jindřicha Staňka, který v týmu hostoval celý rok 2020 z Českých Budějovic. 24letý gólman podepsal smlouvu s červenomodrými na 2 a půl roku.

Z podzimního kádru Plzně zatím není hlášený žádný odchod.  

Viktoria Plzeň začne jarní část i se změnou v realizačním týmu. Do pozice fyzioterapeutů se vrací Michal Rukavička, spolu s ním přichází nově Šimon Šendera a Petr Bendl.

Zdroje: fcviktoria.cz, livesport.cz

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.