Spojte se s námi


La Liga

V Barceloně končí další brankář. Po Cillessenovi končí i talent, který si prošel La Masií

Publikováno

dne

Jedná se o pětadvacetiletého Španěla Adriána Ortolu, který odchází z Barcelony jako volný hráč do Tenerife, které hraje druhou nejvyšší španělskou soutěž.

Adrián Ortolá působil v uplynulé sezóně na hostování v Deportivu La Coruña, které působí v druhé nejvyšší španělské soutěži. Během hostování nastoupil Ortolá pouze do jednoho utkání v rámci Copa del Rey.

Se svým novým klubem podepsal Ortolá smlouvu na 2 roky, tedy do 30. června 2021. Během jeho působení v Barceloně B odehrál tento Španěl 96 utkání, obdržel 120 gólů a udržel 26 čistých kont. Do A-týmu se neprosadil.

„Je to důležitý krok v mé kariéře. Odtrhl jsem se od FC Barcelony a odcházím do Tenerife, kde se budu snažit růst jak osobně, tak i profesionálně. Cítil jsem ze strany klubu velký zájem a už se těším až budu v Tenerife, abych mohl začít pracovat se svými novými spoluhráči,“ vyjádřil se k přestupu Ortolá. 

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.