Spojte se s námi


Fotbal

Trmal se v Portugalsku začíná skvěle prosazovat! V šesti duelech udržel už 4 čistá konta

Svého příchodu do Portugalska mohl talentovaný gólman Matouš Trmal litovat prakticky celou minulou sezonu. Nyní ale díky zranění svého konkurenta dostal příležitost a chopil se jí náramně!

Publikováno

dne

Svého příchodu do Portugalska mohl talentovaný gólman Matouš Trmal litovat prakticky celou minulou sezonu. Nyní ale díky zranění svého konkurenta dostal příležitost a chopil se jí náramně!

Že by Vitória Guimaraes zažívala zrovna skvostný start do nové fotbalové sezony, to se říci nedá. Jestli je ale něco, s čím může být vedení klubu spokojeno, jsou to výkony moravského gólmana Matouše Trmala.

Ten se totiž chopil příležitosti a během šesti soutěžních duelů pustil za svá záda pouze dvě branky a vychytal hned čtyři čistá konta. Nedělá chyby, působí jistě a na svou stranu si získává jednoho fanouška za druhým.

I na sociálních sítích jej klub označil jako sázku na jistotu. Přesně toto spojení navíc napsali správci účtů v češtině. Trmal si zkrátka dělá velmi dobré jméno.

Naposledy své kvality předvedl bývalý gólman Slovácka v neděli, když Vitória vyrazila na půdu silné Bragy. Dvakrát ho sice zachránila tyč, on sám si však připsal šest důležitých zákroků a udržel tak čisté konto, které znamenalo remízu 0:0.

Dle serveru WhoScored si v daném utkání vysloužil skvělé hodnocení 7.53, což je nejvyšší známka z celého jeho týmu. Z Bragy získal lepší známku jediný hráč.

Dvaadvacetiletý brankář má tedy skvěle nakročeno. Minimálně k tomu, aby se stal suverénní týmovou jedničkou. Rozhodně ale může ještě pomýšlet na další posun v kariéře. Udrží-li si aktuální výkonnost, neměl by to být žádný problém.

Zdroj: Vitória Guimaraes

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.