Spojte se s námi


Hokej

Švédsko vs Česko kurzy a preview: MS v hokeji 2024

Publikováno

dne

Světový hokejový šampionát v Česku vstupuje do své poslední fáze, v sobotu odpoledne začínají zápasy o medaile. Už ve 14:20 se mohou fanoušci těšit na semifinálový duel Švédsko vs Česko. Kurzy jsou však, stejně jako v předchozím zápase naší reprezentace, nakloněny na stranu soupeře. Utkání se odehraje v pražské O2 aréně a přímý přenos nabídne kanál ČT sport.

  • Švédsko zatím stále na turnaji ani jednou neprohrálo
  • Češi si mohou v případě výhry zajistit na domácí půdě medaili
  • Na Švédsko je vypsán u Tipsportu kurz 2.13, na remízu 4.07 a na vítězství Česka 3.16

500Kč zdarma s kódem: BIGPROMOCZ

+ soutěž o 5.000.000Kč během MS v hokeji

Vyzvednout bonus
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Švédsko vs Česko kurzy

Proti Američanům ještě byl národní tým ve výraznější pozici outsidera, v semifinále už se ale tato pozice vyrovnává. Ano, Švédi jsou zatím na turnaji neporaženi, takže zůstávají mírným favoritem v kurzu 2.07. Na český výběr je vypsán kurz 3.29, což jistě zláká nejednoho sázkaře. Ani remíza v kurzu 4.10 se ale nejeví v této fázi turnaje jako vyloženě nepravděpodobná. Stačí si vzpomenout na čtvrtfinále Švédsko vs Finsko.

Tip na sázení – V 1. třetině nepadne gól

Očekáváme další vyrovnaný hokej s minimem gólů. Přece jen na sebe narazí týmy s velmi dobře propracovaným systémem. Prakticky je to taky jediná cesta, kudy by mohl český tým proti kvalitnímu švédskému výběru projít. Téměř jistotou se zdá, že v utkání uvidíme méně než 5.5 branek v kurzu 1.47. Pro odvážnější tady máme tip, že v první třetině vůbec žádnou branku neuvidíme – kurz 3.79 u Tipsportu.

Tip na sázeníKurz FortunaKurz TipsportKurz Betano
Padne méně než 5.5 gólů 1.46 1.47 1.52
Méně než 5.5 přesilovek za zápas 2.29 2.17 -
V 1. třetině nepadne gól 3.75 3.79 3.50

Švédi hrají o devátou výhru na turnaji

Jako dobře namazaný stroj si zatím počínají Švédové na letošním šampionátu. Nadále platí, že na turnaji nepoznali hořkost porážky. Základní skupinu zvládli bez ztráty jediného bodu, lehčí komplikace nastaly až ve čtvrtfinále s Finskem. Tam nakonec museli seveřané hasit postup mezi nejlepší čtyři týmy až v nastaveném čase.

Jediným problémem, kterého by český tým mohl využít, je stěhování. Švédy čeká teprve první utkání v Praze, neboť až doposud hráli všech osm zápasů v Ostravě. Od začátku MS jsou hokejisté Tree Kronor pasováni na jednoho z největších favoritů turnaje.

Češi chtějí využít euforie

Národní tým dospěl na domácím šampionátu do fáze, kdy už se může stát opravu cokoliv. Role favorita už je teď pouze na papíře. Přesně to ukázali svěřenci Radima Rulíka také ve čtvrtfinále s mimořádně silným týmem USA. Celoplošný bruslivý hokej v maximálním nasazení je účinná zbraň i proti nejlepším týmům.

V základní skupině ztratil český tým pár bodů po prohře na nájezdy se Švýcarskem a v prodloužení s Kanadou. Jinak to je ale zatím velmi dobrý výkon. Stále zůstává v platnosti, že Češi neskórovali proti týmům ze světové špičky (FIN, SUI, CAN a USA) ve hře pět na pět. Na druhou stranu v této fázi ani moc gólů nedostávají.

Kde sledovat zápas Švédsko vs Česko?

Sobotní semifinálová bitva českých hokejistů bude znovu atakovat hranici tří miliónů diváků u televizních obrazovek. Buďte u toho taky! Zápas se odehraje v sobotu 25. května už od 14:20. Také tentokrát mohou fanoušci sledovat přímý přenos na ČT sport. Pro slovenské fanoušky bude utkání k dispozici na JOJ TV.

Hlavní informace:
SoutěžMS v hokeji 2024
Termín zápasu25. května 2024
Místo zápasuO2 aréna, Praha
Kurzy Tipsport2.07 vs 3.29
Kde sledovatČT sport, JOJ TV, Chance , Tipsport
Bonus
Bonus ke vkladu až
Bonus za registraci1000 Kč
Bonus za vklad až3000 Kč
Bonus za registraci500 Kč
Bonus za vklad až50000 Kč
Bonus za registraci200 Kč
Bonus za vklad až10000 Kč
Bonus za registraci300 Kč
Bonus za vklad až6000 Kč
Bonus za registraci200 Kč
Bonus za vklad až2000 Kč
Bonus za registraci500 Kč
Bonus za vklad až50000 Kč
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.