Spojte se s námi


Chance Liga

Ticho před bouří? Na Letné se před klíčovou sezonou řeší převážně odchody

Nová sezona Chance ligy vypukne již 19. července, úvodní zápas obstará Sparta s Pardubicemi. Obhájce titulu ale v dosavadním průběhu přestupového období řešil spíše odchody, tým posílil pouze Ermal Krasniqi. V nadcházejících týdnech tak na Letné můžeme očekávat velkou aktivitu.

Publikováno

dne

Nová sezona Chance ligy vypukne již 19. července, úvodní zápas obstará Sparta s Pardubicemi. Obhájce titulu ale v dosavadním průběhu přestupového období řešil spíše odchody, tým posílil pouze Ermal Krasniqi. V nadcházejících týdnech tak na Letné můžeme očekávat velkou aktivitu.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
  • Sparta představila pouze jednu posilu
  • V posledních týdnech se řešili převážně odchody
  • Před klíčovou sezonou je potřeba posílit kádr

Pod vedením trenéra Briana Priskeho získala Sparta dva mistrovské tituly, v nedávno skončeném ročníku dokonce po dlouhých deseti letech oslavila double. Jeho skvělá práce ale pochopitelně nemohla zůstat bez povšimnutí, dánský stratég nakonec zamířil do Feyenoordu.

Na jeho pozici tak usedl dosavadní asistent Lars Friis. Osmačtyřicetiletý Dán měl prsty v obou titulech, řešil především ofenzivu. Herní styl Sparty by se tedy rozhodně neměl výrazně změnit.

Již za necelé dva týdny ale odstartuje nový ročník a Sparta zatím představila pouze jednu posilu. Tou se stal pětadvacetiletý Ermal Krasniqi, jenž přišel z Rapidu Bukurešť za dva miliony eur.

Na další příchody Sparta zatím čeká, jistou roli v tom hraje i aktuálně probíhající evropský šampionát. V plném proudu jsou naopak odchody, tím nejdůležitějším je určitě přestup Ladislava Krejčího do španělské Girony.

Tým dále opustili také Adam Karabec (Hamburk), Michal Ševčík (Norimberk) a Václav Sejk (Zaglebie). Jednat by se mělo o hostování s opcí na trvalý přestup, zatímco hostování Adama Ševínského ve Slovanu Liberec je bez opce.

Nadcházející sezona bude velmi důležitá, neboť vítěz Chance ligy si zajistí přímý postup do základní skupiny Ligy mistrů. Na Letné se proto v následujících týdnech jistě budou řešit i možné posily, otázkou navíc zůstává budoucnost Veljka Birmančeviče, Martina Vitíka nebo Lukáše Haraslína.

Sparta plánuje posílit kádr

„Určitě potřebujeme posílit kádr o další hráče. V tuto chvíli není kompletní, protože chceme mít každou pozici pokrytou dvěma až třemi hráči. Momentálně nedokážu říct, o které pozice půjde, ale určitě se to týká i defenzivy,“ prohlásil Friis v rozhovoru pro klubový web.

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.