Spojte se s námi


Chance Liga

Šulc a Ekpai přivítají v Českých Budějovicích dalšího Plzeňáka

Publikováno

dne

Pavel Šulc a Ubong Moses Ekpai nebudou jediní hráči z Viktorie Plzeň, kteří budou hostovat v Dynamu Českých Budějovicích. Připojí se k ním ještě útočník Lukáš Matějka, který byl v loňské sezóně jedním z nejlepších střelců druhé ligy. Pro dvaadvacetiletého útočníka se bude jednat o první působení ve FORTUNA:LIZE. Mladý útočník bude chtít navázat na povedené působení z Ústí nad Labem a rád by si v dresu Dynama řekl o šanci v mateřské Viktorii.

fcviktoria.cz

Odchovanec Plzně Lukáš Matějka strávil poslední čtyři sezóny na hostováních v nižších soutěžích. Nejvíce na sebe upozornil v Ústí nad Labem, kde se mu v loňské sezóně FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE podařilo nastřílet šestnáct branek.

Začátek letní přípravy absolvoval v mateřské Viktorii Plzeň, kde ho chtěl mít na očích trenér Adrián Guľa. Nadějný útočník by neměl v Plzni dostatečné herní vytížení, a tak okusí poprvé v kariéře nejvyšší soutěž v dresu Českých Budějovic.

Lukáš v minulé sezoně ve druhé lize prokázal, že udělal obrovský pokrok. Patřil k nejlepším střelcům soutěže a hlasitě si řekl o šanci ve Viktorii. I v letní přípravě prokazoval kvalitu a nyní je správný čas, aby začal sbírat prvoligové starty. Přejeme mu na hostování v Dynamu hodně štěstí a určitě jej budeme pečlivě sledovat,“ vyjádřil se generální manažer Adolf Šádek.

Vedení Viktorie dalo Matějkovi jasně najevo, že s ním počítá do budoucna. Plzeňský klub totiž prodloužil smlouvu svému odchovanci do roku 2023. A není jediným hráčem, který se dočkal od Viktorie prodloužení smlouvy.

Smlouvu prodloužil do roku 2023 i šikovný záložník Pavel Šulc, který bude hostovat společně s Matějkou a Ekpaiem v Českých Budějovicích.

Zdroj: fcviktoria.cz

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.