Spojte se s námi


Chance Liga

Stoper Sparty v hledáčku předního řeckého celku AEK Atény

Publikováno

dne

Slovenský obránce Dávid Hancko, jenž v současné době hostuje v pražské Spartě, by od léta letošního roku mohl oblékat dres předního řeckého celku! O kmenového hráče Fiorentiny se podle webu kitenimerosi.gr totiž zajímají AEK Atény.

Zdroj: sparta.cz

Dávid Hancko posílil v létě letošního roku zadní řady pražské Sparty. Z italské Fiorentiny přišel na Letnou na roční hostování s opcí, jež činí pět milionů eur, což je asi 135 milionů korun.

Levý obránce, kterého však Sparta častěji využívá na postu levého stopera, odehrál v letošní sezoně v rámci všech soutěží čtrnáct zápasů, ve kterých vstřelil dvě branky. Před nucenou pauzou patřil Hancko mezi nejlepší stopery, které měl kouč Václav Kotal k dispozici.

Dvaadvacetiletý slovenský reprezentant by v létě letošního roku opět mohl změnit zaměstnavatele. Zájem totiž projevil přední řecký klub AEK Atény, který stejně jako Sparta vypadl v předkole Evropské ligy s tureckým Trabzonsporem.

Dvanáctinásobný řecký mistr se před nucenou pauzou, kterou způsobila nemoc COVID-19, nacházel na třetím místě Super League (nejvyšší řecké soutěže) se ziskem 51 bodů. Na vedoucí Olympiakos však tým z hlavního města Řecka ztrácel již patnáct bodů.

Podle serveru transfermarkt.com se aktuální cena slovenského obránce pochybuje kolem 43 milionů korun.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.