Spojte se s námi


Chance Liga

Sparta volí nejlepší gól sezony! Jaký se líbil vám? Nechybí ani únik Srdjana Plavšiče

Sparta pořádá každý měsíc anketu, ve kterém fanoušci vybírají nejlepší gól měsíce. Z těchto branek se nyní volí gól roku, jaký se líbil vám? Vybrat si můžete z mnoha tref, mimo jiné i z kopačky nenáviděného Srdjana Plavšiče.

Publikováno

dne

Sparta pořádá každý měsíc anketu, ve kterém fanoušci vybírají nejlepší gól měsíce. Z těchto branek se nyní volí gól sezony, jaký se líbil vám? Vybrat si můžete z mnoha tref, mimo jiné i z kopačky nenáviděného Srdjana Plavšiče.

Zdroj: AC Sparta Praha

Pražská Sparta nechává každý měsíc hlasovat své fanoušky o gólu měsíce. Liga je nyní u konce a nastává hlasování o gól celé sezony.

Z jakých gólů se vybírá? V srpnu se nádherně trefil Andreas Vindheim, který po přebrání míče zamířil k brance Brna a překonal brankáře střelou o břevno.

V září ukázal svůj um Adam Hložek, který po přihrávce Vindheima zasekl míč a pravačkou poslal míč o břevno do sítě.

V říjnu vyhrál gól Bořka Dočkala, který vyrovnal zápas Evropské ligy proti Lille. I další měsíc vyhrála branka z Evropské ligy, trefil se však Srdjan Plavšič, který po odchodu k rivalovi nemůže čekat, že se umístí na vyšších příčkách.

Prosinec patřil Davidu Pavelkovi, který levačkou rozhodl utkání se Slováckem. První měsíc v roce 2021 opanoval Lukáš Juliš, jenž se trefil do sítě patičkou po stříleném centru Davida Moberga Karlssona.

Karlsson se dočkal měsíc následující, po vynikající přihrávce Filipa Součka přeloboval brankáře Karviné. V březnu se po vynikajícím sólu trefil Adam Karabec do sítě Příbrami.

Duben opět patřil Karlssonovi, který se technickou střelou na zadní tyč trefil proti Jablonci. V květnu padl gól, který bude jedním z favoritů, proti Plzni se z otočky v těžké situaci prosadil Hložek.

Hlasovat můžete na webových stránkách pražské Sparty, kde je přiloženo i video k daným brankám.

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.