Spojte se s námi


eSport

Sparta, Slavia i Plzeň jdou do boje! Sledujte sobotní semifinále e:LIGY živě

Publikováno

dne

Dlouho očekávané semifinále Datart e:LIGY je tu a hned v sobotu se v Praze představí silné týmy Sparty, Slavie či Viktorie Plzeň. Přímý přenos můžete sledovat od 10:00 až do 20:00.

https://www.facebook.com/eligacz/videos/418654349026885/

Jak přesně semifinále bude probíhat? „Čtyři hráči každého klubu FORTUNA:LIGY se mezi sebou utkají o dvě postupová místa do finále Datart e:LIGY, ve kterém budou společně jako tým, reprezentovat barvy svého klubu. Postupující z offline semifinálových klání se kvalifikují do finále, ve kterém se všech 16 klubů FORTUNA:LIGY utká mezi sebou o první titul mistra e:LIGY.“

Jako první odstartují týmy Bohemians Praha 1905 a Jablonce, poté Viktoria Plzeň se Slovanem Bratislava. Od dvou hodin budou pokračovat zápasy Teplic a Českých Budějovic.

Poté už nás čekají od čtyř hodin Sparta Praha s Mladou Boleslaví a v šest hodin zakončí celý den Slavia Praha s Příbramí.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.