Spojte se s námi


eSport

Rychlý krajní obránci do 23 let

Publikováno

dne

Luke Shaw

První jméno, které tu nesmí chybět je velmi talentovaný levý krajní obránce Luke Shaw z Manchesteru United, který bohužel minulý rok prodělal těžkou zlomeninu nohy, ale teď už by měl být fit, a tak může naplno naplňovat svůj potenciál, který beze sporu má.

Nélson Semedo

Druhé jméno je pro někoho možná překvapením, ale po letošním přestupovém období už je pro fotbalového fanouška známější a je to obránce Barcelony Nélson Semedo, který do katalánského klubu přestoupil v letní přestávce z Benficy Lisabon. Ještě moc prostoru nedostal, ale talentu má na rozdávání.

Gayá

Třetí jméno, které se vešlo do této skupinky vyvolených je španělský, levonohý obránce Gayá z Valencie, který patří mezi stavební kameny španělského klubu už od roku 2012.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.