Reklama

Rozhodně mě to nepřekvapilo, reagoval Gerrard na sparťanské bučení. Praha má vážný problém s rasismem, dodal Kamarův právník

Fotbalistům Rangers se na Spartě nedostalo příliš vřelého přivítání. A není divu. Čeští fanoušci stále mají v paměti incident z utkání Rangers – Slavia a během čtvrtečního utkání to dali znát. A to se zástupcům skotského klubu příliš nelíbilo.

Kdo to z hráčů Rangers nejvíce odskákal, byl Glen Kamara. Na toho sparťanské děti na tribunách bučeli při každém dotyku s míčem. Ale že by se jednalo o něco rasistického? To ani náhodou.

Jinak si to ale vyložili zástupci skotského klubu, kteří hned za všemi reakcemi na tribunách viděli rasismus. “Je to pro mě extrémní zklamání, ale rozhodně mě to nepřekvapilo,” komentoval tyto reakce po utkání kouč Rangers Steven Gerrard.

S reakcí pak ihned přispěchal i právník Glena Kamary Aamer Anwar. “Dnešní večer opět ukázal, že Praha má vážný problém s rasismem a jako obvykle UEFA nikde nebyla,” uvedl Anwar.

Anwar absolutně rezignuje na nalezení příčiny reakcí sparťanských fanoušků. Tyto příčiny nejsou v žádném případě rasistické, barva kůže zde nehraje žádnou roli.

Kamara je v Česku zkrátka nenáviděnou osobou, a to s ohledem na pozápasové dění utkání Rangers – Slavia.

Kulisu na utkání evropské ligy mezi Spartou a Rangers dělalo 11 tisíc sparťanských dětí. Vinou trestu od UEFA totiž žádní další čeští fanoušci na utkání nemohli. I přesto sparťanské děti vytvořily skvělou atmosféru.

Zdroj: Twitter, Tisková konference Rangers

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Praha žádný problém s rasismem nemá. Negeneralizuj, nevědoucí kašpárku. V Praze se rozhodně nekonají bigotní, sektářské, rasistické války na pravidelné bázi jako je tomu v Glasgow a jinde.

  • Je to obyčejný zastírací manévr. Dobře vědí, že se o rasimus nejedná…Ale pokračují v “načaté práci”…Přece nemohou přiznat, že prakticky všichni Češi stojí za svými fotbalovými hráči a nechtějí nechat našim hráčům doslova “ničit zdraví”!
   Jsou to lháři a podvodníci, všichni v Rangers, včetně právníků,britský tisk atd. Je to trestuhodné.
   Ale nesmíme si jejich chování nechat líbit.

 2. Jsou to pokrytci a hovada nejhrubšího zrna.Kdybych měl napsat to co mám opravdu na srdci, tak mě zavřou.Ale tím mé myšlení nezmění.Možná se úplně všude nevyjádřím jak bych chtěl, ale myšlení mě nezmění.
  A tímto co předvádí, co vše se stalo, a co se obecně děje, mě spíš z radikalizovali.
  Na bílích životech záleží, vy hovada tupý černý.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené