Spojte se s námi


Bundesliga

Robert Lewandowski kritizuje Carla Ancelottiho

Publikováno

dne

Carlo Ancelotti není trenérem Bayernu Mnichov už dva měsíce, ale zdá se, že v šatně úřadujícího německého šampióna na něho ještě nezapomněli. Nejnověji vyslovil na jeho adresu negativní slova vyhlášený kanonýr Bavorů Robert Lewandowski.

Seznam zraněných hráčů německého velkoklubu je momentálně pořádně dlouhý – gólman Manuel Neuer, obránci David Alaba a Rafinha, záložníci Thiago Alcantara, Franck Ribéry a Arjen Robben. Všechno důležití hráči, kteří momentálně mužstvu velmi chybí.

Robert Lewandowski pro německý magazín SportBild nepřímo vyhlásil, že za takovou rozsáhlou marodku může právě dnes už bývalý kormidelník Bayernu Mnichov Carlo Ancelotti.

Robert Lewandowski naznačil, že i když dnes už trénuje tým Jupp Heynckes, hráči stále počítají negativní účinky patnáctiměsíční práce jejich bývalého trenéra.

„Jestli máte v mužstvu tak hodně svalových zranění, tak by jste se měli podívat na trénink během posledních týdnů, je vhodné vrátit se zpět o dva nebo až tři měsíce,“ poznamenalo polské ofenzivní eso.

„Je pravděpodobné, že tam najdete i důvod všech těch zranění. Když trénujete málo, tak musíte dělat individuálně něco navíc.“

Arjen Robben nedávno dokonce vyhlásil, že lepší tréninky než on pod Carlem Ancelottim, má i jeho syn v mládežnickém mužstvu.

Tréninky Carla Ancelottiho nedávno zkritizoval i bývalý fyzioterapeut Bayernu Mnichov a Německé fotbalové asociace Oliver Schmidtlein, když pro Sky řekl: „Jako jsem už slyšel vícekrát, tréninky Carla Ancelottiho nebyli velmi rozsáhlé.“

„Hráčům nedovolil dělat žádné speciální tréninky. Neměli povolené ani žádné atletické jednotky. Chyběla jim i pořádná rozcvička na zahřátí. Hráči řekli, že rozcvička trvala jenom pět minut. I oni sami uznali, že je to příliš málo. Je to překvapivé.“

Sám Robert Lewandowski byl během éry Carla Ancelottiho v Bayernu Mnichov zraněný jenom jednou, když vynechal dva zápasy.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.