Spojte se s námi


La Liga

Real Sociedad narazí na doposud neporaženou Valencii

Publikováno

dne

Valencia v neděli zavítá na sever Španělska, kde se utká s Realem Sociedad. Tým trenéra Marcelina je stále jeden ze čtyř týmů, které v letošní sezóně La Ligy ještě neprohráli a to se již utkali s Realem a Atléticem Madrid.

To Real Sociedad odstartoval letošní sezónu třemi výhrami, v nichž nastříleli 10 gólů, ovšem poté prohráli s Realem Madrid a s Levante.

To má za následek i jejich velmi vysoké skóre, které je 11:10. V zápasech Realu Sociedad tak padlo nejvíce gólů v letošní La Lize.

Real Sociedad bude postrádat dvojici zraněných hráčů Raúla Navase a Carlose Martíneze, zatímco Diego Llorente je suspendován. Rúben Vezo je poté jedinou absencí Valencie.

STATISTIKY

  • Real Sociedad vyhrál 10 z posledních 12 vzájemných zápasů.
  • V posledních 7 ligových zápasech padly minimálně 3 góly.
  • V posledních 2 vzájemných zápasech padlo 10 gólů.
  • Pouze Barcelona (2) inkasovala méně branek, než Valencia (3) v letošní sezóně La Ligy.

PREDICTION

Real Sociedad sice dokázal vyhrát poslední 4 vzájemné duely, ovšem Valencia procházela poslední dobou velkou krizí, jenž je pravděpodobně za nimi a vrací se zpět na vrchol La Ligy, kam bezpochybně patří.

Právě tento duel pro ně bude klíčový, jelikož na Anoeta Stadium se rozhodně nehraje lehce a mohou si tak dokázat svojí sílu.

Jak kvalitou kádru, tak formou má tým trenéra Marcelina lehce navrch.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.