Spojte se s námi


Chance Liga

Razantní škrty v kádru Teplic. Na Stínadlech končí 9 hráčů!

Publikováno

dne

Před pár dny vedení fotbalových Teplic oznámilo oficiálně příchody dvou nových hráčů a dle posledních slov sportovního ředitele Štěpána Vachouška klub intenzivně pracuje na dalším posílení. I z toho důvodu tak logicky muselo dojít k odchodům. Dle posledních informací by kádr patnáctého celku naší nejvyšší soutěže mělo opustit až devět hráčů.

Oficiální už je odchod Martina Chlumeckého. Ten se poté, co se nedohodl na podmínkách nové smlouvy, připojil k ostravskému Baníku. „Když přišla nabídka jít do Baníku, nebylo o čem přemýšlet,“ vyjádřil se Chlumecký po přesunu do Ostravy.

Pokračovat nebude ani Jan Rezek.

„Honza se už bude soustředit především na svou trenérskou činnost u naší mládeže a bude vypomáhat našemu B mužstvu v ČFL, ale jsme domluveni, že pokud by přišlo větší množství zranění nebo nemocí, tak s ním můžeme počítat pro případnou výpomoc,“  komentoval situaci Vachoušek.

V plánech trenéra Jarošíka nefiguruje ani dvojice Denis Laňka a David Černý. Oběma v červenci končí smlouva a klub nemá zájem o její prodloužení.

Šanci ukázat svůj potenciál na hostování dostane dvacetiletý Matěj Radosta, jenž by měl působit v druholigovém Varnsdorfu, a stejně starý Josef Švanda, o něhož je zájem v Ústí nad Labem.

Na ukončení smlouvy se s vedením Sklářů dohodl také sedmadvacetiletý křídelník Amadou Diallo, kterého do hry nepustilo zranění.

Jasno už je také mezi brankáři. S ohledem na příchod Filipa Muchy v klubu končí Jan Čtvrtečka, který se tak vrací do pražské Sparty.

Žluto-modrý dres už dle všeho nenavlékne ani Karel Hasil. V aktuální sezoně moc prostoru nedostával a tak aktuálně vedení jedná o jeho přestupu jinam.

Použité zdroje : FK Teplice

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.