Spojte se s námi


Fotbal

Probuďte své zvířecí nitro s edicí FUTURE Z 1.3 Instinct

Publikováno

dne

Globální sportovní značka PUMA dnes uvedla na trh edici FUTURE Z 1.3 Instinct inspirovanou říší zvířat. Nová generace modelu FUTURE se vyvinula ze svého předchůdce s novým jedinečným vzhledem inspirovaným jedním z nejlepších fotbalistů současnosti – Neymarem Jr.

Nový model FUTURE Z je navržen pro maximální obratnost. Nová technologicky vyspělá bota aktivuje vaše animální fotbalové instinkty a posune hru na novou úroveň. Zcela se přizpůsobí tvaru vašeho chodidla díky kvalitním kompresním technologiím a v kombinaci s lehkou stélkou Nano Grip sockliner minimalizuje prokluzování nohy uvnitř boty.

Model FUTURE Z 1.3 je vybaven zcela novými zónami Advanced Creator Zones navrženými tak, aby zlepšovaly přilnavost míče a poskytovaly měkkost v přední části chodidla, což je klíčové při driblování, přihrávkách a zakončení.

Síťovaný materiál v přední části zajišťuje lepší kontakt mezi chodidlem a míčem během hry. Střed kopačky poskytuje maximální měkkost, zatímco 3D potisk na straně zlepšuje kontrolu míče.

Nové kopačky FUTURE Z posouvají moji hru na nejvyšší možnou úroveň,“ říká Neymar Jr. „Boty jsou pro mě jako druhá kůže, cítím se v nich velmi pohodlně. Zároveň jsou lehké, díky čemuž mohu bez problému měnit směr v nejvyšší možné rychlosti. Hraji bez omezení, což je pro mě zásadní podmínka,“ dodává.

I špičková technologie FUZIONFIT+ se dočkala vylepšení. Speciálně vytvořený pletený materiál z polyesterových a spandexových přízí zajišťuje optimální fixaci a umožňuje hráči hrát s tkaničkami i bez nich.

Nejlepším prvkem nové boty je bezesporu evoluce systému FUZIONFIT+,“ konstatuje Florian Nemetz, senior manažer produktové řady Teamsport Footwear.

„Zpětná vazba hráčů a zákazníků nám pomohla tuto technologii dále rozvíjet a zlepšit schopnost hráčů provádět širokou škálu pohybů. Další novinkou letošního roku jsou Advanced Creator Zones, které poskytují zvýšenou přilnavost a měkkost v přední části chodidla, což byl další klíčový poznatek hráčů. Hráči tak získají lepší kontrolu, ale zároveň nepřijdou o hbitost a dynamiku,“ uzavírá.

Model obsahuje podrážku Dynamic Motion System z předchozí řady. Superlehký systém PEBA s poutavou podrážkou ve tvaru písmene Z snižuje hmotnost a poskytuje pevný základ pro zrychlení, výbušné pohyby a zachování trakce.

Kopačky FUTURE Z 1.3 Instinct edition budou nosit Neymar Jr, Dzsenifer Marozsán, James Maddison, Luis Suárez a Eugénie Le Sommer.

Kopačky PUMA FUTURE Z 1.3 Instinct edition a tmavé kopačky FUTURE Z 1.3 Eclipse edition budou k dostání v průběhu března v prodejnách Sportfotbal, Lionsport, 11 Teamsport a v Puma Concept Store v Palladiu a na www.puma.com. Od května pak v prodejnách A3 Sport a Sportisimo. 

Reklama

Oblíbené