Spojte se s námi


Premier League

Preview: Huddersfield přivítá Chelsea

Publikováno

dne

Po skvělém startu začíná Huddersfield pomalu, ale jistě uvadat. V minulém kole konečně ukončili sérii čtyř proher v řadě, ale dnes přivítají Chelsea, která bude chtít odčinit prohru s West Hamem.

Huddersfield sice prohrál 7 z posledních 10 ligových zápasů, avšak pokud se na to člověk podívá blíže, tak zjistí, že až na prohry se Swansea a Bournemouthem o moc víc bodů udělat nemohli.

Ba naopak se jim podařilo doma porazit Manchester United a prohry s Tottenhamem, Liverpoolem, Manchesterem City, Arsenalem a posledně s Evertonem se prostě a jednoduše očekávali.

Po tomto zápase s Chelsea si tak Huddersfield trochu oddechne a pokud se jim na to podaří zapomenout a navázat na skvělé výkony, které podávali na začátku letošní sezóny, určitě půjdou opět nahoru.

To Chelsea se po 6 ligových výhrách ze 7 posledních zápasů nedokázala ani jednou prosadit v londýnském derby s West Hamem, který je nakonec udolal 1-0.

Antonio Conte by navíc měl postrádat útočníka Álvara Moratu a také obránce Davida Luize. Na hrot se tak pravděpodobně posune Eden Hazard.

Zajímavý zápas to bude určitě pro křídelníka Victora Mosese, který pokud nastoupí, tak to bude jeho 200. zápas v Premier League.

Chelsea se venku daří, z letošních 8 ligových zápasů přivezli hráči Blues 16 bodů, což je po suverénním Manchesteru City druhý nejlepší výsledek v letošní sezóně Premier League.

V posledním zápase sice nevstřelila Chelsea gól, ale podali dobrý výkon a tak kvalitní tým pod vedením Antonia Conteho by si dnešní výhru rozhodně měl pohlídat.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.