Spojte se s námi


Premier League

Preview: Bournemouth přivítá Liverpool, který chce po dvou remízách opět plně bodovat

Publikováno

dne

Bournemouth se po slabším startu na začátku sezóny dostává pomalu, ale jistě do tempa a daří se jim poměrně pravidelně sbírat body, nyní však přivítají Liverpool, který v posledních dvou zápasech vybojoval pouze dva body za dvě remízy a jelikož týmy před nimi bodovali, tak bude muset družina Jurgena Kloppa bodovat také.

Bournemouth

Bournemouth prohrál v posledních 7 ligových zápasech pouze s Burnley a Manchesterem United, vždy pouze jednogólovým rozdílem. Na druhou stranu už čekají hráči trenéra Eddieho Howeho 5 zápasů na výhru.

Dnes je však nečeká vůbec lehký soupeř, s Liverpoolem však v minulé sezóně dokázali uhrát remízu na Anfield Road a doma je v loni dokonce porazili. Oba dva zápasy byly velmi divoké, celkem v nich padlo 11 gólů a Bournemouthu se vyplatila bojovnost až do samotného konce, jelikož právě o domácí výhře 4-3 rozhodl ve třetí minutě nastavení Nathan Aké.

Bournemouthu se v poslední době na Vitality Stadium poměrně daří a z posledních 6 domácích zápasů inkasovali pouze 5 gólů. Ale pokud vezmeme v potaz celou letošní sezónu, tak posbírali v domácích zápasech pouze 8 bodů, stejně jako v těch venkovních.

Liverpool

To Liverpool vyhrál poslední 3 venkovní zápasy, ve kterých nastřílel 12 gólů a inkasovali pouze dvakrát. Poté ovšem hráli dvakrát na Anfield Road, kde vybojovali v zápasech s Evertonem a West Bromem pouhé dva body a jediným člověkem, který se dokázal prosadit byl letošní nejlepší střelec Premier League Mohamed Salah.

Liverpool se navíc ocitl až na 6. místě, když je po včerejším dnu předběhli Burnley a Arsenal. Pokud však hráči trenéra Jurgena Kloppa dokáží dnes zvítězit, tak se vrátí zpět na 4. místo o bod před Arsenal.

Prediction

Bournemouth je v poslední době týmem, který hraje dobře se srovnatelně silnými týmy a prohrává pouze s top týmy. Právě mezi ně patří jejich dnešní soupeř Liverpool, které letos dokázal porazit pouze Manchester City a Tottenham.

Liverpool dokázal vyhrát 3 z posledních 4 návštěv Vitality Stadium, celkem tak vyhráli 5 z posledních 7 vzájemných zápasů a i v těch dvou posledních duelech hráli hráči Jurgena Kloppa dobře, o cenné body přišli vždy až v závěru zápasu.

I když v letošní sezóně nepadá v zápasech Bournemouthu tolik gólů, co v minulých sezónách, tak dnes s Liverpoolem se góly očekávají.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.