Spojte se s námi


Evropská liga

Poslední kolo základních skupin Evropské ligy

Publikováno

dne

Tři české celky se dnes představí v posledním dějství skupin Evropské ligy.

Slávia Praha hraje dnes velmi důležitý zápas, klíčovou bitvu o postup ze skupiny, s Astanou. Ta se již několik dní připravuje na našem území, sehrála i přátelský zápas a bere tento duel velmi vážně.

I pro Slávii je večerní duel stěžejní k hodnocení celého podzimu a možná i k dalšímu dění v týmu. Sešívaní musí uhrát alespoň bod a postup bude jistý.

Viktoria Plzeň má již postup zajištěn, ale jistě ji bude záležet na prvním místě ve skupině a poté i schůdnějším losu v další části soutěže, i na finančních bonusech za body, za vítězství.

Samozřejmě i prestiž je pro plzeňský celek důležitá. V zápase s Beer Ševou je favoritem a dle slov trenéra Vrby jedou vyhrát.

Zlínský Fastav dnes pouze skupinu dohrává. Postoupit již nelze ani se posunout tabulkou na třetí příčku. Zcela jistě se ale můžou hráči představit s klidnou myslí a podat kvalitní výkon okořeněný body.

Je to poslední zápas letošní sezóny, před domácími fanoušky a to by měla být dostatečná motivace, spolu s finančním doplňkem.

Bylo by velmi pěkné, kdyby do další části Evropské ligy postoupili dva české celky. Vzhledem k neúčasti v Lize mistrů by to byla i náplast na účast českých týmů ve vrcholném evropském fotbale.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.