Spojte se s námi


Chance Liga

Posílí Spartu chorvatský záložník z CSKA Moskva?

CSKA Moskva odletěla na soustředění do Španělska. S týmem již ale nebyl 22letý chorvatský záložník Kristijan Bistović, který jedná o odchodu z Ruska.

Publikováno

dne

CSKA Moskva odletěla na soustředění do Španělska. S týmem již ale nebyl 22letý chorvatský záložník Kristijan Bistović, který jedná o odchodu z Ruska.

zdroj: en.pfc-cska.com

Kristijan Bistrović v dosavadním ročníku ruské Premier ligy nedostává mnoho příležitostí. Dohromady i s Evropskou ligou odehrál pouze 387 minut.

Chorvatský záložník chce hrát pravidelně jako v posledních dvou sezonách, a proto s CSKA, kde má podepsanou smlouvu až do června 2025, se dohodl, že odejde nejspíše na hostování.

Jedním ze zájemců o Bistroviće, který svými výkony zaujal hned několik zahraničních týmů, by údajně mohla být pražská Sparta, kde by mohl doplnit či nahradit Ladislava Krejčího mladšího.

Bistrović na to, že je defenzivní záložník, tak má dost bodů, podobně jako právě Krejčí. V letošní sezoně vstřelil již 3 branky a v minulé, v níž odehrál o mnoho více minut, vstřelil 1 branku a na 5 dalších nahrál.

O 22letého záložníka se bude podle všeho zajímat více evropských týmů a pokud by ho Sparta získala na hostování s opcí, kterou by využila, tak by musela zaplatit velkou částku, neboť podle serveru transfermarkt.com je aktuální hodnota Bistroviće 2,5 mil. eur.

Zdroje: IG – spartanske.zpravy, transfermarkt.com, en.pfc-cska.com 

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.