Spojte se s námi

Bojové sporty

Porazila Pudilovou, výhru slavila twerkováním. Pak se musela bojovnice UFC obhajovat: Nedělám p*rnografii, ale umění. Kritiky zve na OnlyFans

O víkendu se konal v Las Vegas menší nečíslovaný galavečer UFC. Na prelims kartě se ukázala Lucie Pudilová, která bojovala s Ailín Pérez. Češka sahala po obratu, ale prohrála. Argentinská bojovnice následně pobouřila nemalou část veřejnosti a nyní reaguje.

Publikováno

dne

O víkendu se konal v Las Vegas menší nečíslovaný galavečer UFC. Na prelims kartě se ukázala Lucie Pudilová, která bojovala s Ailín Pérez. Češka sahala po obratu, ale prohrála. Argentinská bojovnice následně pobouřila nemalou část veřejnosti a nyní reaguje.

UFC sice o víkendu nabídlo spíše skromnější galavečer v Apexu v Las Vegas, ale přesto bylo co sledovat. Viděli jsme jedno výstavní KO či zápas české bojovnice Lucie Pudilové. Ta bohužel prohrála.

Právě soupeřka Pudilové se stala terčem kritiků. Ailín Pérez je totiž pravý opak Češky. Je showmanka, ráda se ukazuje, ráda je středem pozornosti, rozhodně se nestydí.

O tom všem ostatně svědčí už jen to, že má účet na OnlyFans, kam přidává pikantní obsah. Po duelu s Pudilovou navíc twerkovala přímo před zraky komentátorů, přičemž v publiku seděl její malý syn.

Nebylo to poprvé, co se něčeho podobného dopustila. Když v UFC vyhrála poprvé, rovněž twerkovala, čímž vyvedla z komfortní zóny legendu organizace a komentátora Daniela Cormiera, jenž s ní šel dělat rozhovor.

Sice žijeme v roce 2023 a chtělo by se říct, že by bylo skvělé, kdyby si každý mohl žít svůj život tak, jak se mu líbí, nicméně Pérez se dočkala lynče na sociálních sítích. Byla nazývána všelijak, nemálo fanoušků by hned její chování zakázalo.

Není to navíc tak dávno, co se do bojovnic, které si přivydělávají pomocí OnlyFans, nechutně opřel šampion střední váhy UFC Sean Strickland.

Pérez se po své druhé výhře v UFC musí obhajovat

Situace dokonce zašla tak daleko, že se musí argentinská bojovnice obhajovat. Vzhledem k tomu, že má z OnlyFans nějaké zisky navíc, pochopitelně prohlásila, že zkrátka jen využívá příležitostí, které se nabízejí.

„Budu se svým životem nakládat tak, jak chci já. Kdo chce, může se na můj účet na OnlyFans podívat. V tuto chvíli je zdarma. Podívejte se sami. To, co dělám, není p*rnografie, je to umění. Všichni kritici si to mohou zkontrolovat,“ cituje Argentinku server First Sportz.

Pérez se v UFC těší kromě kritiky také čím dál větší popularitě. Navíc má konečně pozitivní bilanci, když vyhrála dva poslední zápasy a má to v organizaci 2-1. Celkově se pyšní bilancí 9-2.

Není však jasné, co s ní bude dál. Před jejím posledním zápasem ji údajně napadla Joselyne Edwards a v amerických médiích se tak spekuluje, že by se spolu mohly utkat. Argentinka by ale mohla pomýšlet na kvalitnější soupeřky.

Zdroj: Ailin Perez, Tapology, UFC, First Sportz

Reklama

Oblíbené