Spojte se s námi


Fotbal

Petr Čech musel v zápase Chelsea U23 roztrhat melu

Petr Čech se vrátil do branky a byl u výhry londýnského rezervního týmu Chelsea U23 proti rivalovi Tottenhamu U23. Blues otočili zápas a vyhráli 3:2. Český brankář v zápase krom střel musel řešit též melu, kterou způsobil Danny Drinkwater.

Publikováno

dne

Petr Čech se vrátil do branky a byl u výhry londýnského rezervního týmu Chelsea U23 proti rivalovi Tottenhamu U23. Blues otočili zápas a vyhráli 3:2. Český brankář v zápase krom střel musel řešit též melu, kterou způsobil Danny Drinkwater.

Zdroj: instagram.com/petrcech/

29. 5. 2019. To je datum, kdy stál před zápasem Chelsea U23 vs. Tottenhamem U23 český brankář mezi třemi tyčemi naposledy. Bylo to přesně 565 dnů.

Začátek zápasu Chelsea ani Petrovi nevyšel podle představ, již v 17. minutě Blues prohrávali 0:2 po gólech Okediny a Scarletta. U druhé branky Čech nenačasoval ideálně výběh na centr a posléze ho druhý jmenovaný překonal přesně mířenou hlavičkou.

Jenže Chelsea druhý poločas ožila, zápas otočila na konečných 3:2 a posunula se tak do čela tabulky Premier League 2. O dvě branky se postaral Peart-Harris a o jednu Lewis.

Zápas kromě 5 gólů nabídl také dvě červené karty a pořádnou melu, do které se zapojila i česká legenda.

Danny Drinkwater přišel do Chelsea z Leicesteru City, kde byl u legendárního mistrovského tažení týmu Lišek v sezóně 2015/2016. Nyní se však 30letému záložníkovi nedaří probojovat do A-týmu Blues. Dostává ale herní prostor v Chelsea U23.

Ostrý obranný zákrok 16letého mladíčka Alfieho Devineho poslal Drinkwatera na zem a ten následně Devina skopl. To si hráč, který Chelsea stál 35 milionů liber, mohl odpustit.

Následně se na hřišti strhla mela, situaci přiběhl uklidnit i samotný Big Pete. Drinkwater i Devine nakonec vyfasovali červené karty.

„Prvních 20 minut bylo pro mě zvláštních, ale po chvíli se můj „zápasový systém“ znovu objevil, byl to skvělý pocit… Výborná práce od spoluhráčů, kteří dokázali zápas otočit a vyhrát,“ napsal Petr Čech k zápasu na Instagramu.

Dočkáme se startu Big Peta i v týmu Franka Lamparda?

Zdroje: Twitter – Football Ramble, Instagram – Petr Čech

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.