Ones to watch je tady! Které karty v něm najdeme?

V pátek 27. 9. vyšlo v nové FIFĚ 20 první promo, konkrétně Ones to watch. Jedná se o speciální karty hráčů, jenž v létě přestoupili do jiného klubu. V seznamu najdeme několik zajímavých jmen jako například Griezmanna nebo Hazarda. Tyto karty fungují tak, že když daný hráč dostane inform, tato karta se automaticky vylepší do stejné podoby. 

Na úvod rozebereme právě Belgičana Edena Hazarda. Ten má velmi zajímavou kartu, na rychlosti má 91, což stačí, dále slušnou střelu – 83 a nahrávky – 84. Jeho největší zbraní je ale driblink, ten má ohodnocený čtyřiadevadesáti.

I Francouz Antoine Griezmann se může chlubit hratelnou kartou. Byť mu EA na rychlosti výrazně ubrala, 81 je ale stále slušné. Na střele má parádních 86, k tomu i dobrý driblink – 89 a nahrávky – 84. Díky těmto atributům je jeho karta použitelná hlavně na pozici ofenzivního záložníka.

Philippe Coutinho díky inform kartě také patří k nejlepším z dnešního seznamu. Kartu má na pozici levého křídla, využití ale najde spíš v záloze. Rychlost 80, střela 82, nahrávky 86 a driblink 91, to jsou parádní atributy.

Z obránců pravděpodobně nejvíce zaujme Angličan Aaron Wan-Bissaka. Už jeho Gold karta má hodnotu okolo 25 tisíc, což jen potvrzuje jeho kvalitu. Rychlost 87 je skvělá, to samé driblink 78. Menší zbraní je síla, na které má jen 72, to ale kompenzuje bráněním – 80. Pokud dostane inform kartu, bude nezastavitelný.

Theo Hernandez z Bayernu bude také k vidění ve spoustě týmech. Na pozici stopera se totiž může pyšnit rychlostí 81, na síle má 82 a na bránění 83, to už jsou opravdu použitelné atributy. Menším plusem může být i schopnost konstruktivně rozehrávat a kvalitně driblovat s míčem.

Za zmínku stojí i Nicolas Pépé, jenž přestoupil do Arsenalu. Rychlost 91 je výborná, stejně jako driblink 85. Je to levák a na slabou nohu má tři hvězdy, což není špatné ani ideální. Střelu má ohodnocenou jednaosmdesáti a v případě, že by dostal inform, bude jeho karta jednou z nejlepších křídel z Premier League.

Poslední kartou, kterou si rozebereme je ta Juliana Brandta. Rychlost 82 je na pozici ofenzivního záložníka dostačující, k tomu má na střele 78. Nahrávky 81 a driblink 85 jsou na tuto pozici ideální a minimálně první dva měsíce bude v Bundesligovém týmu ideální volbou.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Náčelník odstoupil! Jak očistit český fotbal? Změnit prostředí, dosadit důvěryhodné tváře

Český fotbal se už několik zmítá ve velmi nelichotivé situaci. Do pátku se zdálo, že se jedná o situaci bezvýchodnou, teď to ale vypadá, že vyšlo světlo na konci tunelu. I přes uvalení vazby a důkladné prošetřování však stále nemusí být vyhráno. Roman Berbr stejně nikdy nebyl nejvyšším představitelem českého fotbalu. Vyhovovala mu situace ze zákulisí, kde "potají" tahal za své loutky, jak potřeboval. To se ale musí úplně změnit.

Berbrova cesta k moci – díl 1. Odkaz kariérního komunisty

Nechal si říkat Náčelník, Taťka, klaněli se mu lidé mnohem vzdělanější, chytřejší, kteří ve fotbale dosáhli na vysoké mety a proslavili ho po celém světě. Čím si Roman Berbr, osoba nepříliš vyspělého intelektu, sociálních vazeb, která neměla skutečné kamarády, takové výsadní postavení vydobyla?

Pro PSG nadešel čas pomsty, Manchester United zavítá do Paříže: Preview a tipy na sázení

Po velkých problémech během září se PSG konečně dalo dohromady a již roztočilo svá kola na plné obrátky. Teď už by je koronavirus zaskočit neměl, přišel tedy čas se konečně pomstít za ostudnou porážku s Manchesterem United v Lize mistrů.