Reklama

Olomoucký útočník Jakub Yunis podstoupil operaci poraněného kolene

Jakub Yunis podstoupil operační zákrok poraněného kolene. Zranění, při kterém došlo k přetržení předního zkříženého vazu, si olomoucký útočník přivodil v polovině dubna při tréninku před utkáním s Teplicemi.

Zdroj: SK Sigma Olomouc

Operace proběhla bez komplikací a olomouckého útočníka teď čeká čtrnáctidenní klidový režim. Po uplynutí dvou týdnů se dostane do péče fyzioterapeuta.

Pokud rehabilitace půjde podle plánu, na ligové trávníky by se Jakub Yunis mohl vrátit zhruba po 8 měsících.

„Chtěl bych poděkovat panu doktoru Ditmarovi, jeho týmu a všem, od kterých jsem v posledních dnech dostal zprávy podpory. Bylo jich opravdu hodně, moc si toho vážím.

Slibuji, že udělám maximum proto, abych se vrátil ještě silnější a odhodlanější než kdykoli předtím,“ vzkázal Jakub Yunis fanouškům přes svou facebookovou stránku.

Yunis v aktuální ligové sezoně nastoupil do 13 zápasů, ve kterých si připsal dva góly a asistenci. Bývalý mládežnický reprezentant má pak v nejvyšší soutěži na kontě 67 utkání.

S fotbalem přitom začínal v Brně, kde hrál za SK Líšeň. Od roku 2005 hostoval v 1. FC Brno (dobový název Zbrojovky) a v žákovském věku do tohoto klubu přestoupil. Ze Zbrojovky Brno se pak v roce 2012 přesunul do Sigmy Olomouc.

Zdroj: SK Sigma Olomouc

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Yunis, legrační “hráč”. Prý “udělám maximum, abych se vrátil ještě silnější a odhodlanější než kdykoli předtím”. Vždyť to je zoufalec, který opakovaně dostával šance a vždycky pohořel. No asi 8 let bylo málo, aby se konečně prosadil v průměrném ligovém mužstvu.

  2. Absolutní souhlas s komentářem p.Petříka.Spíše podprůměrný útočník v podprůměrném mužstvu Olomouce.

  3. Olomouc každoročně zahazuje obrovský potenciál s výbornými odchovanci rozprodejem za pár korun.Zastaví někdy někdo tento nesmyslný trend.Myslím ,že je čas na změnu ve vedení a filozofii Hanáků.Zranění každého hráče je nepříjemné a přesto věřím,že se Junys vrátí v plné síle na trávníky a jednou prodá svůj doposud dřímající talent.Hodně mu ublížilo pochlebování,jakou má před sebou skvělou budoucnost,což vedlo k uspokojení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené