Spojte se s námi


La Liga

Ohlasy po Cartageně: Pérez se těšil ze startu a Valverde označil za nejdůležitější přístup mladíků

Publikováno

dne

Přátelské utkání Barcelony a Cartageny, jenž skončilo výsledkem 2:0 pro hosty, okomentovali z řad prvně jmenovaného celku 3 zástupci – trenér, autor první branky a brankářská dvojka, která připomněla, že chce vždy hrát a pracuje tak, aby tak činili.

Carles Pérez
Carles Pérez při utkání proti Cartageně (zdroj: fcbarcelona.com)

Carles Pérez

Proto jsme tady a děláme to, co potřebuje trenér. Kdykoliv mohu nastoupit, je to pro mě radost a snažím se předvést to nejlepší. Věděli jsme, že Cartagena bude chtít před svým publikem bojovat, ale hráli jsme dobře a povedlo se nám vyhrát.

Je dobré, že klub organizuje takové charitativní zápasy a rádi pomůžeme. Zdejší příjezd byl důvodem k tomu být šťastný a doufám, že si každý toto utkání užil.

Ernesto Valverde

Důležité bylo solidární gesto Barcelony, které pomohlo lidem poté, co se stalo před pár týdny. Těší nás, že jsme zde přijeli a Barca využila skvělé atmosféry, díky které se mohlo užívat výkonů hráčů a sledovat, jak se jim daří. Byla to odlišná atmosféra oproti soutěžnímu klání.

Nejdůležitější byla šance zahrát si pro mladé a skvělý přístup kluků z rezervy, ačkoliv byl trávník nerovný a museli jsme si na to dávat pozor. A zranění Sarsanedase? Je to škoda a doufám, že to nic nebude.

Norberto Neto

Pracuji proto, abych hrál a pokaždé chci být na hřišti. Na tréninku se snažím vyhrát své místo v zápasech a pořád na tom pracuji. Chci ukázat, co mohu pro Barcelonu udělat. Nejdůležitější dnes (vyjádření proběhla ve středu, pozn. přek.) byl důvod, proč jsme přijeli.

Gratuluji klubu za iniciativu a děkuji lidem, že přišli. Taková gesta se musí opakovat častěji. Bylo to obtížné, jelikož týmy z nižších soutěží neznají tak dobře svého soupeře. Odlišný byl i stadion, na který nejsme zvyklý a ovlivnilo nás to v některých detailech. Vždy ale musíme být soustředění.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.