Spojte se s námi


eSport

Očekávané hodnocení nejlepších hráčů MS ve FIFĚ 19!

Publikováno

dne

Predikce hodnocení hráčů, kteří zazářili na Mistrovství světa 2018 v Rusku ve hře FIFA 19.

Zdroj: EA Sports

Brankář

Thibaut Courtois

Brankář Chelsea byl vyhodnocen nejlepším brankářem turnaje, proto nesmí v tomto žebříčku chybět. Sezona pro něj dopadla výborně, s Chelsea vyhrál titul a s belgickou reprezentací 3. místo na MS. Ve FIFĚ 18 měl hodnocení 89, objevil se dokonce i v týmu sezony a tím pádem očekávejme jeho hodnocení 90! To z něj udělá po Neuerovi a De Geovi 3. nejlepšího brankáře.

Obránci

Thomas Meunier

Bronzový z MS, zlatý z Ligue 1. V PSG ovšem moc nenastupuje a spekuluje se o jeho přestupu do jiného klubu. Na MS zazářil, i díky němu může být Belgie spokojena s výsledkem uplynulého turnaje. Hodnocení z minulé FIFY měl 81, ale očekávejme hodnocení až 84. Je také možné, že ve hře FIFA 19 ho uvidíme na změněném postu, a to pravé záloze.

Yerry Mina

Stoper z Kolumbije, střelec 3 branek na MS v Rusku. Jeho přestup je po příchodu Lengleta na spadnutí. Ve FIFĚ 18 se objevil až ke konci sezony s hodnocením 80. Nové hodnocení bude těsně pod grafikou s boardem, a to 82.

Harry Maguire

Úspěch Anglie byl na dosah, ale i pro 4. místo místo nemusí kolébka fotbalu smutnit. Maguire byl kometou sezony a výbornou formu si převezl na MS. Na začátku FIFY měl hodnocení 75, po upgradu v zimě 79, ale dá se očekávat jeho další růst a pravděpodobně bude mít hodnocení 82.

Ashley Young

Tento hráč dříve nastupoval spíše v záloze, ale na tomto postu se našel. V minulé FIFĚ měl hodnocení 75 na podzim, po vylepšení v zimě 77. Byl také v týmu sezony a díky tomu by jeho hodnocení mělo pokořit hranici 80 a tím pádem očekávejme hodnocení tohoto angličana 81.

Záložníci

Aleksandr Golovin

Strůjce výborných výkonů Ruska. Na MS překvapil stejně jako jeho rodná země a skončil těsně před branami semifinále. Momentálně hraje v CSKA, ovšem nedá se očekávat jeho setrvání v týmu. Minulý rok měl hodnocení 76, jeho nové hodnocení bude souviset s přestupem do lepší ligy. Pravděpodobně bude na hranici 80.

Luka Modrić

Nejlepší hráč MS. Několikanásobný vítěz La ligy, Ligy mistrů, vícemistr Mistrovství světa. Je jedním z největších aspirantů na Zlatý míč. Na jeho hodnocení by se měl tento jev promítnout. Staré hodnocení hráče bylo 89, nové bude 91.

Kevin de Bruyne

Dlouhodobě jeden z nejlepších středních záložníků na turnaji předvedl své schopnosti a do tohoto žebříčku musí patřit. Ve FIFĚ 18 měl na podzim hodnocení 89, ovšem v zimě se zlepšil na 91. Jeho vývoj výše není předpokládaný, takové hodnocení, které momentálně má odpovídá jeho schopnostem. Zůstane tak na hodnocení 91.

Útočníci

Kylian Mbappé

Nejlepší mladý hráč Mistrovství světa 2018 v Rusku, jeden z nejlepších hráčů celého turnaje. Hbitý rychlý útočník, u kterého se předpokládá že se stane nejlepším hráčem světa. Ve hře FIFA 18 měl hodnocení na podzim 83, v zimě 84 a v nové hře stoupne jeho hodnocení na 85.

Antione Griezmann

Útočník, kterému nědělá problém návrat do obrany. Jeho vynikající levačka je hrozbou pro všechny brankáře světa. Ve staré FIFĚ 18 měl hodnocení 88, které by se mělo ve FIFĚ 19 mírně zvednout na hodnocení 89.

Eden Hazard

Je spojován s přestupem do Realu Madrid nebo Barcelony, ale momentálně patří anglické Chelsea. Už několik let podává vynikající výkony a každý hráč FIFY, který buduje Premier League stojí o jeho kartičku. V zimě zaznamenal upgrade oproti podzimu o 1 stupeň, tím pádem měl hodnocení 91. A to pravděpodobně stoupne i tentokrát. Nové hodnocení tohoto Belgičana bude 92.

 

 

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.