Spojte se s námi


Bundesliga

O víkendu se stal Kramarić katem Bayernu a za pár dní se může stát dokonce jeho hráčem

O víkendu překvapivě vyhrál Hoffenheim 4:1 nad Bayernem Mnichov a velký podíl na tom měl Andrej Kramarić. Chorvatský útočník dal dva góly a potvrdil skvělou formu. Tu pocítil i německý mistr, který by rád viděl útočníka Hoffenheimu v Allianz Aréně.

Publikováno

dne

O víkendu překvapivě vyhrál Hoffenheim 4:1 nad Bayernem Mnichov a velký podíl na tom měl Andrej Kramarić. Chorvatský útočník dal dva góly a potvrdil skvělou formu. Tu pocítil i německý mistr, který by rád viděl útočníka Hoffenheimu v Allianz Aréně. Sportovní ředitel Bayernu Hasan Salihamidžić neotálí a už pracuje na přestupu Kramariće do Mnichova.

Bundesliga | Andrej Kramaric: Hoffenheim's Croatian catalyst who has risen  from the bottom to the top
Zdroj: bundesliga.com

Kramarić zamířil do Hoffenheimu v zimě 2016 na hostování z anglického Leicesteru, kde se mu herně nedařilo a místo na hrotu útoku tam měl jasné skvěle hrající Jamie Vardy. Odejít do Hoffenheimu byla skvělá volba pro chorvatského útočníka, který získal zpět ztracené sebevědomí a ukázal, že umí střílet branky.

Vedení Hoffenheimu se rozhodlo využít opce a přetavilo hostování Kramariće v trvalý přestup. A byl to správný krok, protože chorvatský reprezentant dosud nastoupil ke 153 zápasům a vstřelil úctyhodných 77 branek.

V Hoffenheimu se stal útočníkem číslo jedna a možná i jedním z nejlepších útočníků Bundesligy. Start letošní sezóny ho zastihl ve skvělé formě, když se mu v úvodních dvou zápasech podařilo vsítit pět branek. Kramarićův střelecký instinkt pocítil i věhlasný Bayern Mnichov, kterému nasázel dvě branky a pomohl tak k vítězství 4:1.

Zdá se, že Kramarić už přerostl Hoffenheim a mohl by se dočkat přestupu do věhlasnějšího klubu. A dočká se možná velmi brzo, protože největším zájemcem je právě Bayern Mnichov, který už pracuje na přestupu.

Na přestupu pracuje sportovní ředitel Bayernu Hasan Salihamidžić, který se bude snažit přestup co nejrychleji zrealizovat. O přestup do Bayernu stojí i samotný Kramarić, pro kterého by to znamenalo obrovský posun v kariéře.

Podle legendy Bayernu Lothara Matthäuse má Kramarić potenciál, aby v Bayernu uspěl a mohl by být velmi prospěšný pro tým.

„Podle mého názoru má určitě potenciál, aby hrál za Bayern Mnichov. Byl by nejen ideální volbou za Lewandowského, ale také za Thomase Müllera,“ řekl Matthäus na adresu Kramariće

Pokud bude chtít Bayern skutečně přivést Kramariće do svých řad, tak si bude muset připravit zhruba 40 milionů euro, na kterých si ho cení Hoffenheim. Bavorský celek by získal v Kramarićovi střelce, který by byl ideální náhradou za Roberta Lewandowského v případě zranění.

Zdroj: espn.com

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.