O post šéfa amerického fotbalu se uchází žena

Fotbalovou federaci Spojených států amerických (USSF) možná bude vést žena. Kandidaturu na post prezidenta této organizace v úterý oznámila 48-letá Kathy Carterová.

http://gty.im/610497924

Současný šéf Sunil Gulati po tom, jak USA nepostoupili na MS 2018 do Ruska, avizoval, že už neplánuje opět kandidovat.

Volby se uskuteční v únoru. Carterová doposud byla prezidentkou Soccer United Marketing (SUM), dceřiné společnosti severoamerické profi ligy Major League Soccer (MLS).

Je jedinou ženou mezi osmi uchazeči o nejvyšší post v hierarchii USSF. Dalšími adepti jsou Paul Caligiuri, Eric Wynalda, Kyle Martino, Carlos Cordeiro, Steve Gans, Michael Winograd a Paul LaPointe.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Přestupový trh v Extralize: Davida Kašeho lanaří Sparta, Sobotka by mohl zůstat. Zlín posiluje, Kometa tratí 

Kdeco nám už teď naznačuje, že přestupové období před začátkem další sezóny bude letos mimořádně plodné. Jen co Sparta vyletěla z bojů o Masarykův pohár, už se v jejich organizaci mluví o velkých změnách.

Je to oficiální. Všech šest klubů Premier League opouští Superligu

Ve dnech minulých visela nad fotbalovou Evropou obrovská mračna. Vypadá to však, že se žádná ukrutná bouře konat nebude, všech šest týmů Premier League potvrdilo svou neúčast v nově vzniklé Superlize.

Absence Krejčího může být pro Spartu fatální! Variant na stopera již moc nezbývá

Pražská Sparta v úterý oznámila pro fanoušky nemilou zprávu. Ladislav Krejčí mladší má zlomeninu v zánártní kůstce na noze a sezóna 2020/21 pro něj skončila. Trenéru Pavlu Vrbovi tak vypadla další varianta na post stopera.