Spojte se s námi


Chance Liga

O Bořila mají zájem AEK Athény, mluví se i o Rusku

Publikováno

dne

O fotbalisty pražské Slavie je na přestupovém trhu veliký zájem, o kapitána a klíčového hráče Sešíváných Jana Bořila se zajímají řecké Athény, sleduje ho i celek z Ruska.

Zdroj: slavia.cz

Bořil zatím zkušenosti s zahraničním angažmá nemá, je mu 29 let a má tak asi poslední příležitost zahrát si v cizině. Je ale angažmá v těchto zemích to, co Bořil chce?

Prvním zájemcem o jeho služby je třetí tým uplynulé sezóny řecké ligy AEK Athény. Na postu levého beka nastupoval v této sezóně jednatřicetiletý Hélder Lopes.

Hráčův agent Daniel Smejkal se k spekulacím kvůli dohodě se Slavií nechtěl vyjádřovat. „Tyhle spekulace nebudu komentovat i kvůli dohodě se Slavií,” řekl pro Deník Sport.

Dle instagramové stránky Slavia Backstage se o Bořila zajímá i nejmenovaný celek z ruské Premier ligy. Jednání ale ani ruský, ani řecký celek nezahájil. Druhá věc je, zda by Bořil do celků z těchto zemí vůbec chtěl jít.

Zdroje: SlaviaBackstage, Deník Sport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.