Spojte se s námi


Hokej

Nová sezóna KHL i s Čechy a Slováky v akci

Jako první z významných soutěží na evropském území otevírá své brány Kontinentální hokejová liga. Těšit se můžeme na špičkové souboje elitních týmů v čele s Petrohradem, Omskem či Kazaní a také na hvězdy světové úrovně i přední české a slovenské reprezentanty.

Publikováno

dne

Jako první z významných soutěží na evropském území otevírá své brány Kontinentální hokejová liga. Těšit se můžeme na špičkové souboje elitních týmů v čele s Petrohradem, Omskem či Kazaní a také na hvězdy světové úrovně i přední české a slovenské reprezentanty.

Jiří Sekáč, Dmitrij Jaškin, Jakub Kovář či Július Hudáček se již zařadili mezi nejlepší hráče ligy a jména jako Datsyuk či Shipachyov není třeba představovat. Třináctá sezóna KHL startuje.

Bude zajímavá, i když trochu jiná. Ligu čekají bezpečnostní opatření, divácká omezení a celá řada organizačních změn. Hokej ale zůstane hokejem a ten v KHL patří mezi nejlepší na světě.

Startuje se již ve středu 2. 9. zápasem CSKA Moskva – Ak Bars Kazaň, který od 18:30 můžete sledovat na Sport2.

Plán přenosů na nadcházející měsíc:

2. 9. 18:30 CSKA Moskva – Ak Bars Kazaň /Sport2

9. 9. 18:30 Spartak Moskva – Ufa /Sport1

11. 9. 18:30 SKA Petrohrad – Lokomotiv Jaroslavl /Sport1

17. 9. 18:30 Spartak Moskva – SKA Petrohrad /Sport2

21. 9. 18:30 CSKA Moskva – Jokerit Helsinki /Sport1

28. 9. 18:30 Dynamo Moskva – Spartak Moskva /Sport1

1. 10. 18:30 Dynamo Moskva – Traktor Čeljabinsk /Sport1

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.