Spojte se s námi


Fotbal

Nevyzpytatelné play-off druhé anglické ligy je tady!

Publikováno

dne

Ještě není jasné, kdo nejvyšší anglickou ligu společně s Norwichem opustí, dva nováčci pro příští ročník už jsou však daní. Leeds United společně s West Bromwichem doprovodí ještě jeden celek, a to ten, který vyhraje play-off.

Zdroj: brentfordfc.com

Play-off Championship bývá po celém světě velice populární. Ve dvojzápase se utká třetí nelepší tým s šestým a čtvrtý s pátým, přičemž neplatí pravidlo gólu na venkovním hřišti. Finále se hraje na jeden zápas.

Třetí Brentford mohl s klidem postoupit do PL přímo, poslední dva zápasy však vůbec nezvládl a tak ho čekají dva zápasy se Swansea. Ta se do top šestky dostala díky gólu v nastavení, po výhře 4:1 přeskočila Nottingham Forest o jediný gól.

Druhé semifinále nabídne zápas Fulhamu s Cardiffem, tedy dvou celků, které ještě před rokem Premier League hráli. Fulham sice bude favoritem, Cardiff se ale v posledních zápasech herně i výsledkově zvedl a my se tak můžeme těšit na pořádnou bitvu!

Největší favorit na celkové vítězství je Brentford, který podával celou sezónu konzistentní výkony, nezapomeňme ale ani na Fulham, který má ve svém kádru spoustu kvalitních fotbalistů. I Swansea s Cardiffem mají rozhodně šanci, play-off Champions totiž často končí nečekaným úspěchem outsidera.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.