Spojte se s námi


Fotbalová reprezentace

Němci nejsou favorité MS 2018, tvrdí Argentinec Sampaoli

Publikováno

dne

Podle trenéra argentinské fotbalové reprezentace Jorgeho Sampaoliho jsou největší aspiranti na zisk zlata na MS 2018 V Rusku týmy Brazílie, Francie a Španělska.

Zároveň dodal, že k favoritům neřadí úřadující šampiony z Německa. Ti v kvalifikaci o šampionát v Rusku neztratili ani bod, navíc s B-týmem vyhráli letošní Pohár konfederací, ale Sampaoliho sympatie si nezískali.

„Brazílie, Francie a Španělsko jsou krok před ostatními, tyto tým jsou dlouho pohromadě. Německo jsem nezmínil ne proto, že by jsem na ně zapomněl, ale jednoduše se mi nelíbí, jak hrají,“ uvedl 57-letý kormidelník, který na MS 2014 v Brazílii vedl mužstvo Chile.

Sampaoli také mluvil i o Gonzalovi Higuaínovi, kterého v minulých měsících při sestavování nominace nezmiňoval. Přiznal však, že s útočníkem turínského Juventusu v budoucnu počítá.

„Z krátkodobého pohledu byly pro nás věci týkající se Gonzala Higuaína trošku komplikované. Ze střednědobého horizontu si však myslím, že může být pro Argentinu důležitým hráčem,“ doplnil někdejší defenzivní záložník.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.