Spojte se s námi


Fotbal

Nejzajímavější zimní přestupy v rámci Premier League 2019/2020

Publikováno

dne

Zimní přestupové období v Anglii skončilo. To znamená, že týmy mají složený kádr na jarní část sezóny. Můžeme už jen očekávat nějaké odchody. Jak už to tak bývá, v zimně se většinou nějak extra neposiluje a spíš se přivádějí posily kvůli nějakému zranění nebo na pozici, kde tým tlačí bota. Které zimní přestupy byly nejzajímavější?

Zdroj: twitter.com/manutd

Bruno Fernandes a Ighalo v dresu Manchester United

Jméno Bruno Fernandes a tým Manchester United bylo spojováno již třetí přestupové období. Není se čemu divit. Bruno přerostl portugalskou ligu a bylo už jen otázkou čas, kdy přestoupí do nějakého věhlasného klubu. Navíc Manchester potřeboval nutně posílit střed pole, jelikož Pogba je věčně zraněný a Fred nepředvádí výkony, které by byly vhodné na hráče Red Devils. Tenhle přestup by měl být výhodný z obou dvou stran a za cenu okolo 55 miliónů eur je to výhodná investice.

Ighalo přichází na půlroční hostovaní z Číny. Pravděpodobně to bude jen provizorní řešení a na konci sezóny, pokud se nestane zázrak, se vrátí do Číny. Ighalo přichází z důvodu dlouhodobého zranění Rashforda.

I bez peněz se dají udělat posily, své o tom ví Arsenal.

Do Arsenalu přicházejí dvě nové posily, a to na půlroční hostování s opcí. První posila se jmenuje Pablo Mari. Mari je stoper, který prošel akademií Manchesteru City. Tam se ale neprosadil a po né moc dobrých hostování se vrátil do rodné Brazílie. V Jižní Americe chytl druhý dech a s Flamengem vyhrál snad vše, co se dalo. Díky dobrým výkonům si ho tedy všiml Arsenal, který má nyní hodně hráčů na marodce, včetně tří stoperů. Mari přichází na hostování s opcí, a pokud se chytí, mohl by to být velice zajímavý hráč do budoucna.

Druhá posila je pravý obránce ze Southamptonu jménem Cédric Soares. Tenhle přestup je taky z důvody zranění. Bellerín většinou neodehraje tři zápasy za sebou a AMN není původem obránce. Navíc Chambers je dlouhodobě zraněný. Cédric má hodně zkušeností a svoje si odehraje.

Ostatní týmy také posilovaly

Daniel Podence přestoupil za 20 mil. eur do Wolverhamptonu.

Sander Berge přestoupil do Sheffield United.

Tomáš Souček přišel na hostování s případnou opcí do West Ham United.

Steven Begwijn přestoupil za 32 mil. eur do Tottenhamu.

Valentino Lazaro přichází hostovat do Newcastle United.

Pepe Reina jde hostovat do týmu Aston Villa.

Ondrej Duda přišel hostovat do Norwich City.

Takuma Minamino přišel za 8 mil. eur do Liverpoolu.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.