Spojte se s námi


Bojové sporty

Nechal se od Jakea Paula podplatit? Co bych mohl podvodem získat, reaguje Askren

Ben Askren podlehl Jakeu Paulovi ihned v prvním kole. Tím dle mnohých výrazně degradoval celé MMA, jelikož prohrál v boxu s YouTuberem. Spekuluje se ale o tom, zda nebyl zápas domluvený. To Askren rázně popírá.

Publikováno

dne

Ben Askren podlehl Jakeu Paulovi ihned v prvním kole. Tím dle mnohých výrazně degradoval celé MMA, jelikož prohrál v boxu s amatérským bojovníkem. Spekuluje se ale o tom, zda nebyl zápas domluvený. To Askren rázně popírá.

Zdroj: Mr-unknown-man, CC BY-SA 4.0

Jake Paul se v boxu výrazně posunul a proti Benu Askrenovi byl favoritem. Aby ne, box rozhodně nebyl silnou stránkou bývalého MMA fightera.

Ten zápas nicméně vzal díky penězům, které nevydělal ani za dob své profesionální kariéry. Mnoho lidí si nicméně myslí, že dostal příplatek za to, že se nechá porazit.

To ovšem v rozhovoru rázně popřel. „Že to bylo podmázlé? To je dobrá domněnka, ale realita je poněkud jiná. Dostal jsem ránu, to se stalo. Stydím se za to, jak to proběhlo, ale už je to tak,“ řekl v rozhovoru pro ESPN.

Paulovi se zkrátka zápas povedl lépe a i díky obrovské motivaci zápas ukončil po necelých dvou minutách.

„Správná otázka spíše zní, co bych tím podvodem mohl získat? Za ten zápas mi byla nabídnuta opravdu hezká částka, kterou jsem nemohl odmítnout. Tolik jsem si nevydělal ani za celé své působení v Bellatoru, což je devět zápasů,“ dodal Akren.

Askren tak byl velmi spokojen s výdělkem a o samotné vítězství mu v podstatě nešlo. V současné době se věnuje trénování a kariéru profesionálního bojovníka pověsil na hřebík.

Na druhou stranu Paul chce být nejlepším boxerem světa, a tak si zve stále lepší soupeře. Jeho dalším cílem byl Conor McGregor, šéf UFC Dana White je ale rázně proti a svého koně do zápasu pustit nehodlá.

Zdroj: ESPN, Top Fight

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.