Spojte se s námi


Fotbal

Monako počtvrté za méně než dva roky mění kouče! Nově jej povede bývalý trenér Bayernu

Publikováno

dne

Zdá se, že Monako zřejmě brzy nebude tím klubem, kam by některý z trenérů chtěl jít prožít dlouhodobé a stabilní angažmá. Židle, na níž tamní kouči sedí, je evidentně dosti křehká a lehce se rozpadne. To nyní poznal Robert Moreno, který končí po půl roce. Kdo jej nahradí?

Zdroj: bundesliga.com

21 měsíců, čtyři trenéři. Toť jest bilance knížecího klubu z Monaka. Thierry Henry vydržel tři měsíce, navrátilec Leonardo Jardim krátce přes rok, Moreno sedm měsíců. Jak dlouho vydrží nový kouč, jímž se stal Niko Kovač?

Bývalý trenér Bayernu podepsal s celkem hrajícím Ligue 1 smlouvu na tři roky. „Chceme odstartovat novou kapitolu. Máme jasně definovaný plán a na jeho dodržení bude dbát Niko Kovač,“ nechal se slyšet viceprezident klubu Oleg Petrov.

„Niko je uznávaný za svou práci jak v reprezentaci, tak na klubové úrovni. Umí rozvíjet mladé talenty, řídit zkušené hráče a má schopnosti dosáhnout velice dobrých výsledků,“ dodal.

V Monaku jsou tedy naplno přesvědčení, že Kovač, jenž strávil v Mnichově, kam se přesunul po úspěšném působení ve Frankfurtu, dva roky, v nichž také rozhodně nebyl neúspěšný, bude tím pravým ke stabilizaci prostředí v klubu.

Dokáže s knížecím klubem oživit svou trenérskou kariéru a vybudovat z týmu opět pořádného a důstojného konkurenta pro PSG?

Zdroj: AS Monaco

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.