Monako počtvrté za méně než dva roky mění kouče! Nově jej povede bývalý trenér Bayernu

Zdá se, že Monako zřejmě brzy nebude tím klubem, kam by některý z trenérů chtěl jít prožít dlouhodobé a stabilní angažmá. Židle, na níž tamní kouči sedí, je evidentně dosti křehká a lehce se rozpadne. To nyní poznal Robert Moreno, který končí po půl roce. Kdo jej nahradí?

Zdroj: bundesliga.com

21 měsíců, čtyři trenéři. Toť jest bilance knížecího klubu z Monaka. Thierry Henry vydržel tři měsíce, navrátilec Leonardo Jardim krátce přes rok, Moreno sedm měsíců. Jak dlouho vydrží nový kouč, jímž se stal Niko Kovač?

Bývalý trenér Bayernu podepsal s celkem hrajícím Ligue 1 smlouvu na tři roky. „Chceme odstartovat novou kapitolu. Máme jasně definovaný plán a na jeho dodržení bude dbát Niko Kovač,“ nechal se slyšet viceprezident klubu Oleg Petrov.

„Niko je uznávaný za svou práci jak v reprezentaci, tak na klubové úrovni. Umí rozvíjet mladé talenty, řídit zkušené hráče a má schopnosti dosáhnout velice dobrých výsledků,“ dodal.

V Monaku jsou tedy naplno přesvědčení, že Kovač, jenž strávil v Mnichově, kam se přesunul po úspěšném působení ve Frankfurtu, dva roky, v nichž také rozhodně nebyl neúspěšný, bude tím pravým ke stabilizaci prostředí v klubu.

Dokáže s knížecím klubem oživit svou trenérskou kariéru a vybudovat z týmu opět pořádného a důstojného konkurenta pro PSG?

Zdroj: AS Monaco

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

V Anglii je fotbal náboženstvím. Angažmá ve Spartě beru velmi pozitivně, říká Roman Bednář

Roman Bednář si ve své kariéře zahrál v Anglii, Skotsku či Turecku. V rozhovoru pro náš web mimo jiné zavzpomínal i na své působení ve Spartě.

Česká republika je v kvalifikaci na MS 2022 ve třetím koši. Kdo ji mine a kdo jí hrozí?

V pátek dopoledne byly zveřejněny koše, dle nichž se budou rozlosovávat kvalifikační skupiny na světový šampionát, který bude v roce 2022 hostit Katar. Nechybí v nich ani reprezentace České republiky, která se nachází ve třetím koši.

Fenomén Trpišovský. Z vody dokáže udělat víno, nerozhodují jména na zádech, ale úspěšný systém

Jindřich Trpišovský prošel ve vrcholovém fotbale třemi kluby, které měly v podstatě stejný záměr. Z neznámých a neokoukaných fotbalistů vybrousil diamanty, které pak posílal dál do světa. Ze Žižkova do první ligy, z Liberce do lepších klubů a ze Slavie je posílá do nejlepších světových lig.