MOL CUP a rozlosování čtvrtfinále

Posledních osm postupujících mužstev se v MOL Cupu dozvědělo své soupeře.

Nedá se říct pro koho byl los milosrdný, ale zcela jistě je to pro všechna mužstva výzva, k možnosti vstupu do pohárové Evropy, snad s výjimkou Hradce králové, které se spíše musí soustředit na vyrovnaný boj v Národní Fortuna lize o postup do HET ligy.

Hrát se bude až příští rok 28.2.2018 a střetnou se Slávia s Libercem, Hradec Králové se Zlínem, Mladá Boleslav s Ostravou a Jablonec se Slováckem.

První dvojice, celky z vyšších pater tabulky HET ligy asi příliš nejásají. Jsou to dva týmy s pod. nejvyššími ambicemi na pohárové umístnění a může zde nastat myšlenka, čemu dát přednost. Pikantností je i přestup sportovního ředitele Nezmara do Slávie.

Zlín by měl přes Hradecké přejít a stále živit naději na zopakování letošní, ne moc vydařené účasti v Evropském poháru, ještě ale může překvapit.

V zápase Mladé Boleslavi s Ostravou může hrát také roli snaha Baníku soustředit se na ligu a udržení příslušnosti v ní, před snahou vyhrát MOL cup. Mladoboleslavští naopak na poháry jistě myslí a v lize se jim stoupat k předním příčkám nedaří. Tady bude šance.

Podobná myšlenka může kolovat v hlavách vedení a hráčů v posledním zápase, kde do pohárů bude chtít ambiciozní Jablonec a boj o ligu může potkat Slovácko.

Realita zápasů a přístupu nebo formy může být však i zcela jiná. Jsou tři měsíce na přípravu a zhodnocení této situace a tak uvidíme.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Bravo Teplice! Ostatní týmy se ale musí přidat, jinak zanikne jejich výstup do ztracena

Kauza Romana Berbra zahýbala celým českým fotbalem. K celé situaci se vyjadřují jak fanoušci, tak experti či bývalí hráči. Teď se ale ke všemu vyjádřil i předseda představenstva FK Teplice Pavel Šedlbauer a vyzval členy Výkonného výboru FAČR k rezignaci.

Baroš: Tohle byly praktiky mafie, některé týmy jste prostě nemohli porazit

Celým fotbalovým prostředím v České republice v posledních dnech hýbe kauza Romana Berbra v souvislosti s manipulováním zápasů. V pondělní show Tiki-Taka se k celé situaci vyjádřily i fotbalové legendy Milan Baroš s Vladimírem Šmicerem. A ostravský patriot nešel pro kritická slova dvakrát daleko.

Teplice vyzvaly k rezignaci Výkonný výbor FAČR! Několikrát jsme na nekalé praktiky upozorňovali, stojí ve vyjádření

Klobouk dolů! Pavel Šedlbauer, předseda představenstva FK Teplice, se totiž rozsáhleji vyjádřil ke kauze, která nyní otřásá fotbalovým světem v České republice, a vyzval členy Výkonného výboru FAČR k rezignaci.