Spojte se s námi


Chance Liga

MOL CUP a rozlosování čtvrtfinále

Publikováno

dne

Posledních osm postupujících mužstev se v MOL Cupu dozvědělo své soupeře.

Nedá se říct pro koho byl los milosrdný, ale zcela jistě je to pro všechna mužstva výzva, k možnosti vstupu do pohárové Evropy, snad s výjimkou Hradce králové, které se spíše musí soustředit na vyrovnaný boj v Národní Fortuna lize o postup do HET ligy.

Hrát se bude až příští rok 28.2.2018 a střetnou se Slávia s Libercem, Hradec Králové se Zlínem, Mladá Boleslav s Ostravou a Jablonec se Slováckem.

První dvojice, celky z vyšších pater tabulky HET ligy asi příliš nejásají. Jsou to dva týmy s pod. nejvyššími ambicemi na pohárové umístnění a může zde nastat myšlenka, čemu dát přednost. Pikantností je i přestup sportovního ředitele Nezmara do Slávie.

Zlín by měl přes Hradecké přejít a stále živit naději na zopakování letošní, ne moc vydařené účasti v Evropském poháru, ještě ale může překvapit.

V zápase Mladé Boleslavi s Ostravou může hrát také roli snaha Baníku soustředit se na ligu a udržení příslušnosti v ní, před snahou vyhrát MOL cup. Mladoboleslavští naopak na poháry jistě myslí a v lize se jim stoupat k předním příčkám nedaří. Tady bude šance.

Podobná myšlenka může kolovat v hlavách vedení a hráčů v posledním zápase, kde do pohárů bude chtít ambiciozní Jablonec a boj o ligu může potkat Slovácko.

Realita zápasů a přístupu nebo formy může být však i zcela jiná. Jsou tři měsíce na přípravu a zhodnocení této situace a tak uvidíme.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.