Spojte se s námi


Chance Liga

MOL Cup: Rozjetá Plzeň doma přivítá Slovácko

Publikováno

dne

Osmifinále MOL Cupu dnes vyvrcholí pátečním zápasem Plzně se Slováckem.

Favorit utkání je jasný. Viktoria Plzeň jakožto neohrožený suverén domácí ligy bude chtít uspět i v poháru. Účast v osmifinále jí zajistila výhra 4:1 nad druholigovou Opavou, kde se dvěma góly blýskl letní posila Jakub Řezníček.

Slovácko muselo na cestě do tohoto kola sehrát dva zápasy. Nejprve se k postupu protrápilo přes třetiligové Ústí nad Orlicí, které zdolalo až na penalty a poté si poradilo 2:0 s Ústím nad Labem.

A post shared by 1. FC Slovácko (@fcslovacko) on

Pokud bychom se podívali na ligovou tabulku, tak je to souboj týmů z její opačných konců. Plzeň je na prvním místě bez ztráty bodu, naopak hostující Slovácko v tomto ročníku zvítězilo pouze jednou a to před dlouhými třemi měsíci.

Citelná ztráta pro Plzeň může být absence Jana Kopice a Michaela Krmenčíka, kteří si momentálně v Kataru plní reprezentační povinnosti. Dá se však kvůli náročnému programu Viktoriánů očekávat uvolnění některých dalších hráčů, čehož by mohlo hostující Slovácko využít a pokusit se o překvapení. Zápas začíná v 18:00.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.