Spojte se s námi


Chance Liga

Ministr zdravotnictví dal fotbalistům naději: Liga by mohla začít dřív než v červnu!

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch bude jednat s Ligovou fotbalovou asociací (LFA) o dřívějším spuštění ligy. Ta by mohla odstartovat už v půlce května.

Publikováno

dne

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch bude jednat s Ligovou fotbalovou asociací (LFA) o dřívějším spuštění ligy. Ta by mohla odstartovat už v půlce května.

Zdroj: slavia.cz

Vláda již dříve vydala plán zmírňování opatření způsobených pandemií koronaviru. Díky tomu svitla první naděje. Kluby mohou od pondělí trénovat, 8. června dojde k povolení sportovních akcí.

Samozřejmě, v omezeném režimu a s účastí do padesáti osob. To se však LFA zdá málo a chce dosáhnout výjimky a zvýšit limit. A nejen to, především posunout start ligy, aby se stihl ročník dohrát bez velkého časového presu.

„Nejsem úplně znalec, kolik lidí je potřeba. Samozřejmě vím počet hráčů, ale nevím, kolik musí být trenérů, asistentů, týmů okolo, který je ještě jako podpora fotbalistů na místě přítomen. To budeme muset diskutovat se zástupci LFA,“ pronesl na tiskové konferenci po jednání vlády ministr zdravotnictví Vojtěch.

Ten si dokáže představit dřívější start soutěže bez přítomnosti diváků. Vše bude záležet i na vyjádření epidemiologů

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.