Spojte se s námi


Fotbal

Mertens zůstává v Neapoli! Jak dlouho ho ještě v azurovém dresu uvidíme?

Publikováno

dne

Belgický reprezentant Dries Mertens by měl v Neapoli podepsat novou smlouvu. Vyjednávání nešlo dvakrát hladce, i kvůli zájmu z jiných klubů.

Útočník italské Neapole Dries Mertens by měl podle dostupných informací podepsat novou smlouvu. Ta by měla platit do roku 2022. Belgický internacionál působí pod Vesuvem již 7 let a pro fanoušky se stal jedním z největších oblíbenců.

Ještě v lednu probíhala jednání s londýnskou Chelsea, na podmínkách se ale strany nedohodly a přestup tak padl. Do hry poměrně nedávno vstoupil také Inter Milán. Tomu ale Mertens řekl rezolutní ne. Především proto, že v Itálii nechtěl působit v jiném klubu než právě v Neapoli.

Zásadní a dost možná i klíčovou roli ve vyjednávání nové smlouvy sehrál trenér SSC Gennaro Gattuso. Ten si Mertense za krátkou dobu v klubu oblíbil a jeho slova tak měla velkou váhu. Fanoušci Gli Azzurri se tak mohou radovat – o jednoho z nejlepších hráčů novodobé historie klubu jen tak nepřijdou.

33letý Belgičan v letošní sezóně Serie A vstřelil 6 gólů během 22 zápasů. Skvělou fazónu si ale drží v Lize mistrů, kde se během 7 zápasů trefil hned šestkrát – naposledy se předvedl krásným gólem do sítě Barcelony, díky kterému Neapol brala remízu 1:1.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.