Spojte se s námi


Ostatní

Martin Fenin havaroval, svůj vůz převrátil na střechu

Publikováno

dne

Další průšvih má za sebou, bývalý hráč Teplic nebo Frankfurtu, Martin Fenin. Ten ve středečních ranních hodinách nezvládl řízení a svůj vůz převrátil na střechu. Naštěstí si ale z nehody neodnesl žádné vážnější zranění. Zprávu přinesl Děčínský deník.

Nehoda se stala ve středu ráno mezi Jílovým a Libouchcem, kde osobní automobil vyjel ze silnice. Následně narazil do několika směrovek a stromů a poté se převrátil na střechu. Krátce na to z auta vylezl Martin Fenin, který jako zázrakem vyvázl bez zranění.

„Řidiče jsme na místě vyšetřili, byl bez zranění,“ uvedl mluvčí krajské záchranné služby Prokop Voleník.

„Policisté u řidiče provedli dechovou zkoušku, která byla negativní. Pravděpodobnou příčinou dopravní nehody je to, že se řidič plně nevěnoval řízení vozidla,“ popsala celou situaci ústecká policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Podle varnsdorfského trenéra Zdenko Frťaly před Feninovým autem proběhla srnka, která celou nehodu způsobila. „Stalo se to u Jílového, tam je hodně bouraček. Naštěstí se Martinovi nic nestalo. Odneslo to auto a to je jenom plech. Mluvil jsem s ním, byl už na vyšetření a to potvrdilo, že mu nic není,“ dodal svůj pohled na celou věc.

Martin Fenin byl považován za jednoho z největších talentů českého fotbalu. Z Teplic přestoupil do německého Frankfurtu, který za transfer musel zaplatit přes 100 miliónů korun. Po skvělém úvodu, ale jeho kariéra začala postupně uvadat, až nakonec s fotbalem skončil. O restart kariéry se pokusil v Teplicích, Slavii, Brně a nyní to zkouší v druholigovém Varnsdorfu.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.