Spojte se s námi


Chance Liga

Letní návrat Musy do Slavie v ohrožení? O chorvatského útočníka mají zájem anglické kluby

Publikováno

dne

Kmenový hráč Slavie Petar Musa, který momentálně hostuje ve Slovanu Liberec, zaujal svými výkony v podzimní části mnoho pozorovatelů. Chorvatský reprezentant do 21 let zaujal kromě švédského klubu Malmö i anglické kluby. Konkrétně se jedná o Cardiff City a Bristol City.

Zdroj: fcslovanliberec.cz

Mladý útočník zaznamenal na podzim v 17 zápasech 7 gólů. Trenér Liberce Pavel Hoftycha dal Musovi svou důvěru a ten mu ji splácí nejlépe jak umí a to střílením gólů.

Hráčův kmenový klub Slavia Praha počítá s Musou od léta, kde mu chce trenér Trpišovský dát prostor. „V příští sezoně mu chceme dát velký prostor,“ vyjádřil se trenér Trpišovský na adresu chorvatského mladíka.

Otázkou je, zda k této příležitosti skutečně dojde. Podle webu the72 krouží kolem Musy účastníci League Championship. Jedná se o bývalého účastníka Premier League Cardiff City a zaměstnavatele českého stopera Tomáše Kalase Bristol City.

O odchovanec NK Záhřeb údajně usiloval švédský klub Malmö, který byl ochoten zaplatit zhruba 26 milionů korun. Vedení sešívaných však nezaznamenalo žádnou oficiální nabídku od švédského klubu.

Hlavní slovo ohledně budoucnosti Petara Musy bude mít klub z Edenu, který s hráčem momentálně počítá od příští sezóny do kádru.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.