Spojte se s námi


Chance Liga

Krmenčík? Nemohl jsem z toho usnout. Zavřel si dveře, říká Petržela

Michael Krmenčík rozesel nenávist u plzeňských fanoušků. Jeho vehementní slavení vstřelené branky svému mateřskému celku naštvalo i několik spoluhráčů, vyjma Davida Limberského se k tomu vyjádřil i Milan Petržela.

Publikováno

dne

Michael Krmenčík rozesel nenávist u plzeňských fanoušků. Jeho vehementní slavení vstřelené branky svému mateřskému celku naštvalo i několik spoluhráčů, vyjma Davida Limberského se k tomu vyjádřil i Milan Petržela.

Michael Krmenčík během několika měsíců pošlapal svou kariéru ve Viktorii Plzeň. U fanoušků západočeského celku si to zavařil hostováním ve Slavii, to by ale ještě většina pochopila.

Řvaní hanlivého chorálu na Viktorii ale už nikoliv a oslavu po vstřelení gólů Plzni už vůbec ne. I proto se ozvali někteří jeho bývalí fotbalisté, jeho dres například hodil do kamen David Limberský.

V rozhovoru pro iSport se ale vyjádřil i Milan Petržela, který s Limberským souhlasí. „Je to děsné, nemohl jsem z toho usnout. Měl jsem v tu chvíli hrozné nervy. Ta reakce mě překvapila. Myslel jsem, že spíš strčí hlavu do písku a bude chtít odčinit to, co se stalo předtím. On naopak ještě přihodil polínko do ohně. Z jeho strany mě to dost mrzí,“ řekl.

Zároveň dodal, že měl také chuť mu napsat něco podobného, co Limberský, nakonec to ale nechal plavat, jelikož byl pořádně vytočený. Krmenčík si nicméně do Viktorie zavřel dveře a pokud nechytne formu, bude mít problém.

Nejhorší je, že teď nehorázně podělal Plzeň, kde si zavřel dveře. Udělal si strašné zlo tam, kde ho lidi měli rádi. Kdykoliv by se v Plzni ukázal, něco by potřeboval, tak by mu klub dokázal vyhovět, snažil by se mu pomoct.

Přitom Slavia se ho může za chvilku zbavit, neuplatní opci a bude konec. Bude pro ně drahý, mávnou nad ním rukou a nebude svým způsobem nikde. Takhle patřil do plzeňské rodiny. Přitom teď dělá, jako kdyby byl ve Slavii deset let. Kde to jsme, to je neskutečné,“ dodal.

Zdroj: iSport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.