Spojte se s námi


Fotbal

Krejčí a Betis? Šance prosadit se je velká, klub má se stopery problém

Ladislav Krejčí je podle všeho na cestě do zahraničí. Dle španělského deníku AS má namířeno do Realu Betis, který dlouhodobě shání stopery. A šance prosadit se je tak poměrně solidní.

Publikováno

dne

Ladislav Krejčí je podle všeho na cestě do zahraničí. Dle španělského deníku AS má namířeno do Realu Betis, který dlouhodobě shání stopery. A šance prosadit se je tak poměrně solidní.

Betis měl v této sezóně na stoperech docela solidní krizi. Na začátku sezóny si Marc Bartra přetrhl achillovu šlachu a je stále ještě mimo.

Jediným stálým a spolehlivým stoperem v týmu tak zůstal German Pezzela, mistr světa s Argentinou. Manuel Pellegrini má také k dispozici 20letého Maročana Chadi Riada, který však přišel v létě z rezervy Barcelony a nevědělo se, co od něj čekat.

Betis tak situaci lepil různými způsoby, zrovna proti Spartě se na stopera zatáhl defenzivní záložník Marc Roca, tuto roli si vyzkoušel i jiný štítový záložník William Carvalho.

Na podzim poté klub z Andalusie sáhl po nouzovém řešení. Jako volného hráče přivedl 35letého Sokratise, který v létě ukončil své angažmá v Olympiakosu. Jeho přínos je menší, než se čekalo, v posledních zápasech má přednost dvojice Riad – Pezzela.

Stárnoucí stopeři

Ve chvíli, kdy se vrátí Bartra, bude mít Betis čtyři stopery, ale v létě se situace změní. 35letý Sokratis má smlouvu jen do června a pokud přijde Krejčí, tak by se zřejmě neprodlužovala.

Pellegrini možná bude chtít nadále sázet na ověřenou dvojici Bartra – Pezzela, ale zejména první jmenovaný má časté zdravotní patálie. A je tu další faktor – Bartrovi je 33 let, Pezzelovi oslaví stejné narozeniny v červnu.

Do budoucna je tak pro Krejčího velká šance se usadit v kádru Betisu v základní sestavě. Ta bude však hned od léta, zvlášť, jestli se potvrdí částka okolo osmi milionů eur.

Betis totiž bojuje s platovým stropem La Ligy a nemůže si dovolit moc rozhazovat. Pokud by však vynaložil na své poměry docela solidní přestupovou částku, určitě by Krejčí svou šanci dostal.

Zdroj: Real Betis

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.